Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek egyedül szilveszterkor? Gáz lenne egyedül elmenni szórakozni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy valószínűleg egyedül töltöm a szilvesztert itthon. Nem vagyok nagy társasági ember, nincs túl sok barátom és most ők sem érnek rá, mert külföldön lesznek én viszont nem tudok velük menni. Rossz érzés, hogy én otthon fogok ülni. Viszont nagyon bátorságom sincs csak úgy egyedül nekivágni az éjszakának. Szerintetek mit tehetnék? Adjatok tanácsot. 23/L

2015. dec. 21. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Én be fogok venni jó sok altatót és meg van oldva.
2015. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

5 éve, és 8 éve én is egyedül voltam otthon, illetve akkor még szüleimmel, de nyugodtan vehetjük úgy, hogy egyedül. Nekem is rossz volt, de én sem voltam nagy társasági ember, viszont eszembe se jutott volna egyedül elmenni valahova. 8 éve egész éjszaka msn-eztem, 5 éve meg megnéztem az akkori legújabb Amerikai Pitét, meg rendet raktam a házban, és a fejemben is. Sokmindent határoztam el akkor, ami be is vált a rákövetkező évben, szívesen gondolok vissza rá a mai napig.

Azt javaslom, ha úgy alakulna, hogy otthon maradsz, nézz valami sorozatot (lehetőleg ne direkt szilveszterit, hanem netről), gondolkodj, tűzz ki célokat, mert egyedül lehet a legnagyobbakat. A barátaiddal pedig ráérsz bulizni 2016-ban, ha hazajöttek. :) Amúgy valamilyen szinten megértem a hajlandóságod az egyedüli kimozdulásra, én például az augusztus 20-ai tűzijátékon voltam egyedül, mert mindenki más társasággal ment, és látni akartam. De az más, mint egy buli, és főleg lányként. Én nem mennék. :)


21/F

2015. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és inni csak mértékkel! ;)


(#2)

2015. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem pont egy 23/L hiányzik akivel szilveszterkor lehetne együtt szorakozni.
2015. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
60%
Inkább maszturbáljatok szilveszter is csak egy nap :)
2015. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj petárdázni.
2015. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Miért van az, hogy évről évre egyesek ennyire túl nagy valagat kerítenek ennek a piás ünnepnek és szarul érzik magukat, mert valamiért úgy érzik, ők kevesebbek attól, hogy nem isszák seggrészegre magukat valahol. Vagy ha az zavar, hogy nincsenek barátaid, ez az év többi részében nem zavar? Elmondom, ilyenkor részegen verekedések, veszekedések, szakítások, szórakozóhelyről részeg emberek kidobása szokott menni, házibuliban megcsalja a barátját barátnőjét, legjobb esetben egész este unalom a köbön valami összejövetelen, bár ez az idősebbekre jellemző. Másnap meg félpiásan a ráeszmélés, hogy úúúristen mit leműveltem. Én sem vagyok egy antiszoc ember, nem vetem meg a szórakozást és a piát. Kivéve szilveszterkor. Hányhatnékom van ettől a kötelező bekúrni fílingtől, így szilveszterkor otthon vagyunk. Ennyit erről.
2015. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
84%

Ez olyan mint:


A valentin napi mizéria


Itt "nyugaton" az emberek fejében a Valentin nap és a vásárlási láz fogalma teljesen egybeolvadt. Hallgatom az elém tévedt huszas éveiben járó fiatalt, hogy hát bizony "ez a nap elvesztette a jelentőségét."

Egészen pontosan mit is?

Itt a Valentin nap abból áll, hogy a férfi lemegy sarki supermarket-be egy előre elkészített csokor rózsáért, egy desszertért és egy üveg pezsgőért. A rózsát vázába teszik és egy hétig együtt nézik, ahogy föld nélkül elpusztul, megposhadva a saját vizében. Megbüdösödik és kidobják. A pezsgőtől elveszítik arra a kis időre a problémáikkal és a másik emberrel való kapcsolatot és így felhőtlenül tudnak lenni "önmagukkal."

Ez a nap gyakorlatilag a vásárlásról szól. Ha az ajándékozásról szólna, akkor megkérdeznénk, hogy a párunk mire vágyik, és azt adnánk neki.

Jajj annak aki nem vesz semmit a kedvesének, ugyanis az ajándék ezen a napon ELVÁRÁS.

A szeretetet így öljük meg, ugyanis ahol elvárás van, (ott nincs elfogadás. Ahol nincs elfogadás,) ott nincs szeretet.

Tehát egy napot kiemelünk a többi közül, és különlegessé tesszük. De ha egy napot különlegessé teszünk, akkor a többi 364-et automatikusan megfosztjuk ettől a státusztól, hiszen a "különleges" jelző megkülönböztető jellegű.

Ha valaki csak az év egy napján kölönleges számomra, akkor azt az embert én nem valószínű, hogy szeretem. Nem baj, csak ne ringassuk magunkat illúzióba, ha esetleg tényleg így van.

ha valakit TÉNYLEG szeretünk, akkor van-e értelme csak ezen a napon tenni és ha mégis van, akkor miért pont ezen a napon tegyük? Talán csak nem azért, hogy az üzletek előre fel tudjanak készülni az extra profit megszerzésére?

2015. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is egyedül leszek szilveszterkor.

Igaz én 24 éves lány vagyok de nem mennék el egyedül bulizni..

Nincs unokatesód akivel lehetnél?

Otthon is jólérezheted magad m nézel filmet/sorozatot eszel valami finomat.

2015. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is egyedül tervezek szórakozni menni. Barátnőm nincs, haverom nem biztos, hogy ráér. Van egy pár bulizós lány, akikkel tartom a kapcsolatot, de ők lehet, hogy másik szórakozóhelyre mennek... Van egy lány, akivel mostanság sokat chat-elek, de ő meg utálja a kevert zenét meg a tömeget. Sakk-matt, és a helyzeten tovább ront, hogy már megvettem a jegyet, így vétek lenne kihagyni a bulit :-/ Na mindegy, addig van 6 nap, még alakulhatnak szerencsésen a dolgok :-)
2015. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!