Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ha egy fiu arra kér...

Lányok! Ha egy fiu arra kér titeket küldjetek neki meztelen képet akkor saját magatokról küldtök vagy valaki másról? Buktatok már le hogy rájött a pasi hogy nem ti vagytok a képen?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha olyan hülye vagy, hogy egy ilyen kérést egyáltalán megfontolóra veszel és teljesítesz akkor szerintem bármit válaszolhatunk felesleges falrahányt borsó lesz.


Küld csak el a sajátodat,majd viszontlátod a facebookon vagy a napiszaron.

2015. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen esetben bontom a beszélgetést.

Természetesen kivétel, ha épp a párommal beszélünk.

2015. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2 ève van párom, de mèg neki se küldök.max ő csinál rólam,de utána kitöröljük,nem hagyjuk meg. szerintem èpp eszű nő nem küld meztelen kèpet magáról,főleg úgy,hogy nem is jár az illetővel. úgy 99,9% hogy a haverjai is látni fogják. nekem nem èrnè meg,nem is akarnèk ilyen hírnevet.

üdv 20l

2015. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Bármit, amit elküldesz, és csak kicsi okod van nem bízni a másikban, akkor az fent lesz valami oldalon és bizony a 80éves trottyos bácsik fogják rád csurgatni a nyálukat, amit lehet, hogy szeretnél, de nem egészséges.


Másról küldeni képet azért éri meg, mert egy kapcsolat alapja a bizalom és nem a hazugság. A hazug képek megkímélik a másikat attól, hogy eldöntsék, csak szexkapcsolat lesz ebből, vagy tartós párkapcsolat. Szóval nyugodtan hazudj neki, ha ezt egyértelművé akarod tenni.


A másik oldala a hazugságnak, hogy ha nem azt kapja, amit ígértél, még leköpni sem fog, hanem otthagy.

2015. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2-esnél a pont! :)

Kivéve, ha perverzekre hajtasz.

2015. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%

Sok helyen pl több tízmilliós nagyvárosokban nem tulajdonítanak ennek jelentőséget az emberek, lásd yoloselfie.com. Mert azokon a helyeken hogy valaki az utcán jön veled szembe akiről láttál egy képet az esély gyakorlatilag nulla.


Itt a CEU-ban, és az ilyen kis légypiszok országokban amiknek az összlakossága annyi mint máshol egy városnak, van csak ennek jelentősége..


Valahol eleve a fészbuk egy mellőzött valami, mert tök mást használnak inkább.

2015. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3# vagyok. szerintem többre is becsülne az adott fiú,ha nemet mondasz erre
2015. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Senkiről nem küldök...
2015. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
43%

Nem szoktam küldeni, csak a pasimnak. Ő meg csak tudja tán, hogy nézek ki meztelenül :D

Egyébként én könnyen lebuknék, elég sok tetoválásom van, ami alapján azonosítható vagyok.

2015. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
van egy fiu felajánlottam hogy küldök képet de nem olyat amin meztelen vagyok de kérdeztem milyet küldjek ö meg meztelent kért csak de ugy se saját magamról küldenék mivel nem vagyok hülye
2015. dec. 24. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!