Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti nem unjátok, hogy a net...

Ti nem unjátok, hogy a net azzal van tele, hogy mindenki a karácsonyi kajáról, ajándékukról, karácsony fájukról rakosgatja ki a képeket?

Figyelt kérdés
Szerintem régebben nem ez volt a legfontosabb karácsonykor,hogy fitogtassuk,versenyezzünk ki mit kapott,kinek szebb a karácsonyi fája,kinél milyem sok kaja készült,milyen gazdagok...
2015. dec. 24. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet sem látok ilyet. Ja, nem vagyok fészbukon, elnézést...
2015. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Blade Bone ***** válasza:
100%
Én se vagyok fészen sokat, de egyébként engem inkább ez a sok jó kívánság zavar, annyira sablon duma az egész, mindenki kedves, mindenki mindenkinek jót akar aztán meg sok embernek azt sem lehet elhinni, amit kérdeznek.. Aki tényleg fontos annak üzit írok, sőt, tartom is vele a kapcsolatot..
2015. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
engem nagyon idegesít. ilyenkor fel sem megyek, mert nincs értelme. őszintén nem nagyon érdekel kinek milyen a fája, akinek meg akarok külön üzenek neki.
2015. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kinek milyen ismerősei vannak. 20-as éveimben vagyok Én sok szolid fát látok, aranyos gyerekeket és állatokat alattuk. Ételekkel sincs tele minden, ha meg valaki felrakja élete első bejglijét, vagy a csúnyácska mézeskalács házat amit a párjával tákolt össze csak mosolygok, ők büszkék rá, jól érezték magukat amíg megcsinálták, legyenek boldogok.
2015. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Rohej amikor az egybitesek agyaban a net=feszbuk.
2015. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En nem erzem feltetlenul versenyzesnek. Ha a fajukrol, sutikrol, etelekrol tesznek ki az ismeroseim fotokat, akkor inkabb a hangulat megosztasanak erzem es nem azt nezem hanyfele suti vagy mennyi disz es ego van a fajukon. Az ajandek az mas, de szerencsere az ismeroseim maximum olyat osztanak meg, ami vicces vagy hasznalhatatlan ajandek (de azert remelhetoleg az ajandekozo nem ismer ra :-), mert az viszont banto tud lenni nagyon!).

Szoval engem nem zavar. Foleg, hogy a sajat karacsonyi fotoimbol gyartok kepeslapot es kuldom masoknak (nem nagyzolasbol).

2015. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem, nem zavar. Nem vagyok irigy és utálatos ember, ki a más örömének ne tudna örülni.
2015. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is magamutogatás
2015. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én idén figyeltem, hogy melyik hülye teszi fel és mikor a karácsonyfát. :)) Szerintem elég gáz dolog megosztani az otthoni dolgokat annyi emberrel. Eltorzítja az embereket ez a sok okostelefon meg fészbuk :DDD Az ebédlőben a cégnél nem is beszélgetnek az emberek, mindenki a mobilját nyomkodja. Xd szánalmasak
2015. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig kettőn áll a dolog, az egyik mutogatja, a másik meg nézi.


Én mondjuk pont leszarom, eddig egyet sem láttam, facebookom meg nincs.

2015. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!