Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerjek meg új embereket?

Hogyan ismerjek meg új embereket?

Figyelt kérdés
Egy kihalt faluban élek, ahol semmi élet és gyakran bejárkálok a városba szórakozóhelyekre, de ott senkit nem ismerek és így a nulláról elég nehéz elkezdeni, mert nem vagyok kezdeményező típus. Egy szórakozóhelyre általában társasággal mennek az emberek és nem lenne pofám odamenni ismeretlenekhez előzmény nélkül. Hogy ismerkedjek így?

2015. dec. 26. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Pedig simán odamehetnél, legrosszabb esetben elutasít, ha nem akar megismerkedni veled.

Meg aztán nem csak szórakozóhelyen lehet ismerkedni.

2015. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Keress egy tanfolyamot ami érdekel, és közös érdeklődési körrel rendelkező emberekkel találkozhatsz. Itt az internet (bár veszélyes is lehet), vagy munkahely/iskola.
2015. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, a tanfolyam eddig bevált, 2 tanfolyamon is részt vettem ahol nem közvetlenül ugyan, de a tanfolyam társaim által ismertem meg lányokat.
2015. dec. 26. 10:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Járj el sportolni!
2015. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sportolok, de csak itt a faluban. Bár régebben konditerembe is jártam.
2015. dec. 26. 10:02
 6/15 anonim ***** válasza:
A faluban nincs senki, aki szimpatikus lenne? Vagy a szomszéd faluban? Nem muszáj annak férfi-nő kapcsolatnak lenni. Lehetnek barátok is a faluban, akikkel megismerkedhetnél, és már velük járhatnál "bulizni" (amit én nem tartok megfelelő szórakozásnak) vagy sportolni, kirándulni. Iratkozzál be pl. egy hegymászó tanfolyamra.
2015. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De vannak ilyen emberek, de ők nem érdeklődnek felőlem, én meg nem akarom senkire ráerőltetni magam. Nem az a típusú ember vagyok.
2015. dec. 27. 12:40
 8/15 anonim ***** válasza:

az, hogy maguktól nem érdeklődnek az emberek irántad, még nem jelenti azt, hogy ha te érdeklődnél irántuk, azt rossz néven vennék. ha mások nem kezdeményeznek, akkor neked kell, különben nem történik semmi, nem változik semmi, neked pedig a jelenlegi helyzet nem megfelelő.


döntsd el, hogy akarsz-e változást. találd ki, hogy min és milyen irányba szeretnél változtatni. gyűjtsd össze, hogy mihez értesz, milyen dolgok érdekelnek, milyen dolgokhoz nem értesz, de szeretnél. aztán kezdj el körülnézni, hogy a faluban, szomszéd faluban, közeli városokban, távolabbi városokban ezekből mit hol lehet megtanulni, milyen tanfolyamok, programok, egyéb lehetőségek vannak. az ilyen helyeken, programokon valószínűleg lesznek hozzád hasonló érdeklődésű emberek, akikkel találsz közös érdeklődést, valószínűleg szívesen töltitek együtt az időtöket, stb.


ha pedig ennyire korlátoz és a szóhasználatod alapján mintha zavarna is, hogy egy kihalt faluban élsz, akkor lehet, hogy érdemes elgondolkodni rajta, hogyan tudnál onnan elköltözni és hova lenne érdemes költöznöd. elvégre nem kötelező ott leélned az egész életed.

2015. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Félreértetted egy kicsit. Volt, hogy kezdeményeztem és kerestem őket, viszont egy idő után egyoldalúvá vált ezért én se kerestem őket, mert nem láttam értelmét.
2015. dec. 27. 15:41
 10/15 A kérdező kommentje:
Költözésen is gondolkozok egy jó ideje, de egyenlőre nincsenek meg hozzá az anyagi feltételek.
2015. dec. 27. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!