Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerkedhetnék vak...

Hogy ismerkedhetnék vak lányokkal?

Figyelt kérdés
mármint h hol vannak?van ilyen portál vagy oldal?
2015. dec. 30. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én még egyet se láttam

... Ba dum tss

2015. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ez egy kicsit beteges :D
2015. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még hogy vakok, nem kell azzal menőznöd, hogy látatlanba akarsz velük ismerkedni :D a Népligetnél van egy vakok intézete, oda nézz be, ha ennyire érdekelnek :P
2015. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem akarok menőzni és nincs semmi beteges gondolatom ezzel kapcsolatban.csak mivel ők nem látnak ezért azért ismerne meg ami belül van(nem avgyok csúnya ,sőt a környezetem azt mondja helyes vagyok ,és tudom is h helyes vagyok)
2015. dec. 30. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer ezen az oldalon ismertem meg egy vak lányt. :)

(Igen, speckó szoftver segítségével ők is szoktak internetezni.)

2015. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínűnek tartom, hogy ismerkedhetsz velük interneten keresztül is; ugyanis a legtöbb világtalan használ számítógépet, sokan közülük számítógéppel vállalnak munkát is. Azt nem tudom, hogy chatelni tudnak–e, de levelezni, e–mailt küldeni biztosan tudnak. Az is valószínű, hogy ezt az oldalt is tudják használni, mert kevés benne a grafikus elem, a szöveget pedig fel tudja olvasni számukra egy erre megfelelő program. Az már más kérdés, hogy mennyire ismerik vagy tudnak róla, a Facebookot valószínűleg ismerik, mert arról már mindenki hallott.
2015. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hogy ismerted meg?
2015. dec. 30. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!