Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyiszer fordul elő egy...

Mennyiszer fordul elő egy családban, hogy mindenki együtt van huzamosabb ideig (3+ napig) és mindenki jól érzi magát?

Figyelt kérdés

- Egy évben mennyi ilyen alkalom volt a családodban?

- Mennyi olyan alkalom volt, hogy valaki megszervezett valamit, de a többieknek közbe jöttek egyéb programjai?

- Mennyi olyan alkalom volt, amikor valaki szervezkedett, de valakinek kifogása volt a program ellen?

- Mennyi volt ebből a Húsvét / Karácsony / Hanuka / stb ünnep, amikor az ért tudtál együtt lenni a családdal, mert közösen ünnepeltetek?


Három darab számot kérek.

Legalább 3, egymást követő nap számít csak, egy-egy délutáni, egy-egy napi program nem számít!



2015. dec. 30. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés választ fogsz kapni, mivel

1. Amíg a gyerekek kicsik, mindig együtt van a család

2. Amikor felnőnek és saját családjuk lesz, a legtöbben már csak egy-egy napra, esetleg hétvégére járnak haza családostul.

Szóval szerintem kevés olyan embert fogsz találni, aki szervezett valaha ilyen összejövetelt...

2015. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a normális.
2015. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Lady Lavender"

Sajnos, nem tudom követni. Kifejtenéd bővebben, hogy mi a normális?

2015. dec. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!