Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem durva hogy még az 50...

Nem durva hogy még az 50 feletti szüleim is mennek szilveszterezni én meg 18 évesen itthon dekkolok?

Figyelt kérdés

Még anyámékat is meghívta valami kollega szilveszterezni. 50 felett vannak és mennek. Én meg 18 évesen itthon dekkolok, engem a kutya se hív sehova.

Eddig azt hallgattam hogy na majd ha idősebb leszel mehetsz. De ugye ezzel két gond van:

1) nem azért nem megyek mert nem engednek hanem azért mert a kutya se hív sehova egyedül meg hova

2) ennél idősebb korra felesleges várni. Minek itthon leszek én 10 meg 20 év múlva is. Hogy az az itthon hol lesz 10 év múlva azt nem tudom, de az a majdani szilveszter is így telik majd mint a mostani az fix.


2015. dec. 31. 16:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Nyaff-nyaff-nyaff! Ha valami nem tetszik, akkor változtass rajta!
2015. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Aztán hogy? Kötél faág komóval?
2015. dec. 31. 16:51
 3/17 Blade Bone ***** válasza:
21%
De, ez durva! Hát, valahol kéne valami haveri kört kiépíteni vagy nem tudom, nincsenek barátaid? Vagy fiatalabb rokonaid?
2015. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na ja igazából valóban a pusztába kiáltó szó esete ez meg barátaim nincsenek nem is voltak soha fiatal rokonokról se tudok de amúgy sincs a rokonságban olyan akivel bárhova is elmennék még a közértig se nemhogy bulizni
2015. dec. 31. 16:55
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Ha mindenki otthon ülne szilveszterkor magában, akkor te is otthon szeretnél ülni egyedül?


Mi a tökömért kell követni a tömeget?

2015. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
72%
Detto!!!! Én sem megyek sehova.Monduj nekem barátaim sincsenek.Mindenki furának tart.Változtatni? 1.meleg vagyok azért nem akarok mélyeb baráti viszonyokat mert kb amik voltak 80% bele szeretem.Általában kb 2. Hétig tart egy "barátság"=haverkodás nálam. Aztán ha jobban meg ismernek akkor annyi az egésznek.Magamon változtatni nem bírok :/ Ezért nem függők másik véleményétől.Próbálom magamnak bebeszélni hogy jobb nekem egyedül de ez kamu....
2015. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Blade Bone ***** válasza:
Hát akkor menj a szüleiddel, komolyan mondom, én nem ülnék otthon.. Sokszor voltam én is annó még anyumékkal, és volt hogy fiatalok is voltak a köreikben, szóval még akár lehet ott is tudnál ismerkedni.. Csak is rajtad múlik, próbálj meg átlendülni ezen a holtponton még ha erőltetettnek is tűnik akkor is ismerkedj, ha sikerül áttörnöd már sokkal könnyebb lesz, csak ne hátrálj meg.
2015. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Mi a tökömért kell követni a tömeget?"


Evolúció kognitív adaptáció szociabilitás tán ezek mondanak valamit. Tán ezért?

Amiért a majmok is kolóniában élnek az őserdőben és nem magukban azért. És ha egy elkezd rohanni hamarosan az összes rohan és se tudja miért.

2015. dec. 31. 17:03
 9/17 A kérdező kommentje:

", ha sikerül áttörnöd"


Ahhoz hogy engem innen kimozdíts kéne egy lánc meg egy tank. Talán azzal el lehetne vonszolni.

2015. dec. 31. 17:04
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Én 28 éves vagyok, a férjem 32, van egy kisfiunk is, mi is itthon szilveszterezünk. Na, és akkor mi van?

Ez legyen a legkisebb gondod az életben.

Ahhoz pedig, hogy legyenek barátaid, ahhoz pedig nyitottnak kell lenni, barátkozni, ismerkedni. Úgyhogy hajrá! Na, meg aztán még csak 18 éves vagy, lesz még munkahelyed, lesznek kollégáid, ahol simán köthetsz barátságokat és majd mész te is társaságba.

2015. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!