Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segítségre lenne szükségem!...

Segítségre lenne szükségem! Bármit eltervezek az kudarcba fullad, miért?

Figyelt kérdés

Az a problèmám akadt, hogy ha valamit eltervezek (pl. Most elhatároztam hogy veszek egy xy cuccot.. Megvan rá a pènz, akkor elkelt. Vagy valami közbejött ès arra ment el. Jó ez legyen pekh. van egy lány elèg règóta tetszik ès mostmár hogymondjam èn is megtetszetem neki.. Csak nem szeretne "kezdemènyezni" tehát megbeszèltük hogy okè szilveszterkor majd csókolozunk tüzijátèk közben mert az milyej romantikus. Úgy nem csak ő meg èn hanem pár haver ès èn otthon már elterveztem hogy hogy csinálom stb.. erre mit ad az Isten előkerül egy règi haver, vagy már a jelenlèvők "fog már meg a pezsgőt" hátráltatnak, de mègis volt lehetősègem rá).

Nem tudom mi lehet a baj, nem első eset, mondták már hogy ne agyaljak ezeken annyit ès hiába semmit nem segít. Èn hiszek az ilyen misztikus dolgokban, szerintetek valami rossz fát tettem a tűzre ? vagy mièrt törtènik mindez ?



2016. jan. 1. 04:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi lehet a baj? Az, hogy olyasmiket tervezel el, aminek a megvalósulása nagyrészt tőled független tényezőkön múlik.

Egyébként: a romantikus az lenne, ha szerelmesekként csókolóznátok. És nem egy rakat haver előtt. A buli meg a romantikus, kettes együttlét kizárja egymást.

Nem kell itt természetfeletti dolgokra, karmára, rontásra, átokra, meg egyebekre gondolni, egyszerűen annyi, hogy a véletlenre bíztad a "terv" megvalósulását. A "pár haver" sokszor bevonz pár másik havert, házibuliknál ez gyakori. Az is a probléma oka, hogy te nem voltál elég határozott. Fogd meg a pezsgőt? Erre mondhattad volna, hogy "bocs, de most nem". És megcsókolod a csajt. Ami persze szerintem pont, hogy nem romantikus, ha romantikus csókot akarsz, azt ne olyan eseményre szervezd, amikor a fél haveri kör ott van.

Ha meg valamit meg akarsz venni, ha kapósabb termék, akkor nem ritka, hogy hamar elfogy. (Esetleg ilyenkor megnézheted másik boltban, vagy neten, hátha valahonnan meg tudod rendelni.) De ez mindennapos dolog, mindenkivel előfordul nem egyszer, meg nem kétszer, csak más ennek nem kerít ekkora feneket, és nem agyal rajta. :) Az, hogy néha valami plusz kiadás közbeszól, az is (sajnos) tök természetes dolog.

2016. jan. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!