Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lánnyal való ismerkedés...

Seymour99 kérdése:

Lánnyal való ismerkedés hogyan szokott történni?

Figyelt kérdés
Pl.: Ha vagyunk egy szórakozó helyen egy teljesen idegen lányhoz oda megyek. Köszönök. Tovább hogyan kéne folytatnom az ismerkedést hogy az ne tűnjön faggatózásnak de kínos csend se legyen?

2016. jan. 1. 06:31
 1/8 A kérdező kommentje:
16/F
2016. jan. 1. 06:32
 2/8 anonim válasza:
Beszélgess vele, táncoljatok, kérdezd meg mit szeret csinálni... Ha meg kínos csend van, az már régen rossz. Találd meg vele a közös témát.
2016. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha nagyon olyan hogy inkább csak én kérdezek tőle? Akkor inkább hagyjam a dolgot?
2016. jan. 2. 20:55
 4/8 anonim válasza:

Ezt már te tudod. Érdemes-e küzdeni érte vagy sem. Nem mindenki olyan, hogy egyből nyílt lesz, és érdeklődő...

(tudom, hogy már régi a kérdés, de most találtam rá)

2016. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem régi, figyelem továbbra is :D
2016. febr. 1. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mondod neki: Nagyon szép vagy! Meghívhatlak egy italra? Ez szerintem elég ütős;) L
2016. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
itt tök életidegen válaszok vannak.....fogjátok már fel hogy a csajok pasistól mennek a szórakozóhelyre...ha mégsem annak is megvan a sajátságos oka. pl a barinők össze akarják hozni valami ismerős ismerősével aki állítólag hozzávaló(kulisszák mögött lezsírozva minden). olyan nincs hogy elmész szórakozni meglátsz egy (természetesen)vonzó csajt aki valahogy éppen szingli (naná mert a bombanők aztán egyfolytában azok) és megy minden gördülékenyen....
2016. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még figyelem továbbra is a kérdést.

Utolsónak

Lehet rossz volt a példám. Úgy általában voltam kíváncsi hogy hogyan is szokott ez menni.

2016. márc. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!