Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon miért érzem fáradságosna...

Vajon miért érzem fáradságosnak az emberi kapcsolataim ápolását, gondozását?

Figyelt kérdés

Legyen szó a családom összes tagjáról avagy a "barátaimról" akiket nem érzek magamhoz közel pedig kellene sőt...főleg több éves ismerettség után,vagy a másik véglet,hogy férfiakkal sem lépek tovább soha.Eddigi életem során már 5 komolyabb kapcsolatom lehetett volna de mindig visszahőköltem,ezáltal már jópár férfi lelkébe tapostam!

Nem szándékosan,és már nagyon bánom ezeket a dolgokat de mintha egyszerűen képtelen lennék a kötődésre nem hagy nyugodni ez,mivel szeretnék kötődni de tényleg képtelen vagyok rá,azt érzem.

Tisztában vagyok vele,hogy velem van a baj de azt nem tudom,hogy hol hibádzok! És,hogy érnem kell emocionális értelemben is...vagyis így mindenképp!

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

18/L


2016. jan. 1. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont az a baj, hogy próbálsz a társadalomhoz alkalmazkodni, és nem a saját utadon járni. Ebbe a hibába esnek bele több százezren, millióan a világban. Ha nem érzed hogy neked "pasi" kell, akkor hagyd őket. A barátaiddal is csak jól kell érezni magad, nem ápolgatni a kapcsolatokat, stb. Ha nincs kedved, akkor nem találkozol velük.
2016. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám valamilyen szinten, csak nekem sikerült párkapcsolatba lépni.

ha nem keresem az ismerőseimet, vagy nem megyek el velük, akkor idővel az a kapcsolat ki fog hűlni, és nehezen találom meg az egyensúlyt ezen a téren.

2016. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első, azt hiszem tökéletesen megfogalmaztad, amire a tegnap éjszaka folyamán rájöttem. Köszönöm.
2016. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!