Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érezted már buliban kiközösítv...

Érezted már buliban kiközösítve magadat? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kifejezetten kiközösítve nem, de olyat igen, hogy nem tudok azonosulni a társasággal, egy-két ismerős van sok idegennel. Kellemetlen érzés, az ilyen bulinak a végét várom.
2016. jan. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer igen, az akkori barátommal. Nem volt jóformán senki, akivel beszélgetni tudtunk volna. És a legrosszabb kombinációjú buli volt, mert valami nyaralóban volt egy kieső helyen, télen, rossz fűtéssel és másra volt utalva a hazamenetelünk.
2016. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindíg. Csak azokra a bulikra megyek amire muszáj (céges), utálom és ezért ki vagyok rekesztve, mert mindenki iszik, viccelődik, táncol. Én nem ihatok, amit nem fogadnak el és csak tukmálják rám én meg egyre idegesrbb vagyok, akkor meg megsértődnek... Mindegy én elvagyok a sarokban...
2016. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak ilyen bulikban voltam. Gyorsan le is szoktam arról, hogy emberek közé járjak, ha nem feltétlenül muszáj.
2016. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!