Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha senki nem küld üzenetet,...

Ha senki nem küld üzenetet, akkor az azt jelenti hogy senkinek nem hiányzok és senkit nem érdeklek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 11:31
 1/10 szántóvető ***** válasza:
senkinek nem jutottál az eszébe,vagy mindenki utál.
2016. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na majd akkor én is így állok hozzá legközelebb, ha ők nem írnak, akkor én se foglalkozok velük.
2016. jan. 2. 11:42
 3/10 A kérdező kommentje:
De olyan izék már,tudják hogy tudom hogy ráérnek de még is ezt csinállják és azt mondják hogy csak nem érnek rá. Közbe meg látom hogy írják a válaszokat pont abba az időpontba amikorra azt mondják hogy nem is voltak fönnt az oldalon.
2016. jan. 2. 12:04
 4/10 Blade Bone ***** válasza:
:D Hát figyelj, az ilyesminek több oka is lehet, pl lehetséges hogy neked nem egy szavas választ szánnak, és gondolkodni kell azon mit is írjanak, vagy szeretik jól megfogalmazni amit írnak ilyesmi.. Ne gondolj rögtön arra, hogy nem hiányzol nekik, semmi.
2016. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De direkt arról volt szó hogy most szünt van úgye és többet akarja hogy beszéljünk, na ahoz képest tegnap óta semmi.
2016. jan. 2. 12:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Az egyetlen üzenet amit ma kaptam az a moderátoroktól jött, úgy látszik még a moderátorokat is jobban érdeklem, de őket is csak azért, mert a lájkomra fáj a foguk.
2016. jan. 2. 12:21
 7/10 szántóvető ***** válasza:
:D
2016. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Blade Bone ***** válasza:
Hát oké, de azért szerintem az nem mindegy, hogy tartalmas e egy beszélgetés, vagy csak tépitek a szátok mindenféle sületlenségen mint pl a hóesés.. Szóval várd ki a végét azért, lehet csak gondolkodik.
2016. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Órákon át azon gondolkodik, hogy mit írjon? Nekem egy szia is megtenné elindítani a beszélgetést, de ezek szerint nem érdeklem. Ha meg folyton én írok akkor valószínű hogy nem érdeklem, mert akkor miért nem keres? Azért nem olyan bonyolult írni valamit szerintem.
2016. jan. 2. 13:06
 10/10 Blade Bone ***** válasza:
Hát szerintem sem egyébként, de mivel már sokszor ráförmedtem egy-egy csajra ilyen apropóból, így tudom hogy ilyen is létezik. De én eléggé szókimondó típis vagyok, ha nem tetszik valami jelzem az illetőnek nem érdekel mit szól hozzá.. Volt aki megutált emiatt, van aki meg pont ezt szereti.. Beszélgess másokkal is akkor nem tűnik fel az eltelt idő.
2016. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!