Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez normális? Utálom az embereket!

Ez normális? Utálom az embereket!

Figyelt kérdés

Rosszul vagyok, a túl sok embertől, fusztrált vagyok társaságban, főleg, ha azok idősebbek nállam. Ezen kívűl nehezen tudok ismerkedni, és borzasztó jó ember ismerő vagyok. Gyűlölöm a nagyképű, irigy, rosszindulatú embereket, állat védő vagyok, és az olyan emberektől undorodom a legjobban akik bántják őket. Miért ilyen borzasztó szinte minden ember? (Gondolok itt háborúskodni akaró emberekre, önfejű, és nagyarcú politikusokra, a magukat nagynak hitt kortársaimra stb.)

Miért van ez? Egyszerűen magamban mindig átgondolom ezt, ha éppen egy ilyen emberrel beszélek, de próbálok kedves lenni.

Talán túl felnőttesen is gondolkozom, nem vagyok az a bulizós, cigizős, igyuk le magunkat tipus, mint pár osztálytársam...

13/L



2016. jan. 5. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok tini, de ugyan így érzek.
2016. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En is ugyanigy vagyok mint te. Jo emberismero vagy.
2016. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

megnyugodtam...

azt kihagytam, hogy egyébként ez a dolog az életemben inkább ilyen hátsó vízhang, amúgy barátságos vagyok, és igyekszem kedves lenni, de azért tudom minden emberről, hogy milyen :(

2016. jan. 5. 22:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem is kell túl sok emberrel körülvenni magad.

Elég egy vagy két igazán jó barát meg szerető szülők

2016. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez szerencsére megvan :)
2016. jan. 5. 22:22
 6/11 anonim válasza:
Csak ezt a bizonyos korszakod éled, idővel alkalmazkodóbb leszel csak a jó ember ismeretedet ne felejtsd el.
2016. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából ez volna a normális, kérdező, amiket írsz magadról. Lökött egy világban élünk, sajnos.


Egyébként vegi vagy?

2016. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

én is állatvédő vagyok és nagyon szeretem a természetet.

ugyan úgy érzek mint ahogy te

és teljesen normális!(néha már szégyenlem hogy ember vagyok és inkább lennék kutya mert ők sokkal jobbak és aranyosabbak és nem lopnak, gyilkolnak stb.! nagyon szeretem őket! Minden állatot)

2016. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igazatok van! és 7-es, ha a vegi szó alatt a vegetáriánusra gondolsz... :D szívesen lennék az, de 13 évesen, nem igazán dönthetek erről, ha tőlem múlik, nem eszem húst, de az itthoni ebédet meg kell ennem, akkor is ha hús, mert anyukám készíti, és szerinte muszáj enni, "ne hülyéskedjek" :( de megmondom őszintén már legalább egy éve megfogadtam, hogy 18 éves koromtól vega leszek :D
2016. febr. 3. 17:39
 10/11 A kérdező kommentje:
ja, és nagyon jól esnek ezek a kedves hozzászólások :)
2016. febr. 3. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!