Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismerkedős helyeket tudtok...

Ismerkedős helyeket tudtok mondani, ami nem teljes lepratelep?

Figyelt kérdés

Ez beképzeltnek tűnik, pedig egyáltalán nem úgy szántam. :D Fél éve csetelgetek intenzíven, mert nem akarok új kapcsolatot, de azért jó valakivel dumálgatni, meg élőben ugye sokkal nehezebb... Szóval na, tök jó lenne meg minden, csak épp a "mizu? kor? honnan? mi a hobbid?" típusú kérdéseknél általában nehezen jutunk tovább. Sokszor már lelki erőm sincs ezekre reagálni, hanem automatikusan iksz. :D Tehát tudtok jó helyet, ahol lehet dumálni, mondjuk van kép, és nem mindenki a nemi szervéről beszélget?


22/L


2016. jan. 5. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is éredkel 19/F
2016. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pl. itt gyakori kérdéseken.

Nekem van már egy tök normális penfriendem innen,akivel vagy másfél éve majd minden nap chatelünk.

Ha gondolod rámírhatsz,azt meglátjuk :D

2016. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is itt... :) Amúgy fura, nekem pont írásban megy kevésbé, nem jön úgy a téma... Élőben ott a sok inger, hozza a témát magával, bár én nem vagyok zárkózott... De írásban miről? Pláne tök ismeretlenül, semmi közös pont nincs... :O Szeretek kérdéseket megválaszolni, de hogy úgy kezdjek egy beszélgetést, hogy hogy vagy? :D
2016. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!