Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lovaglás tényleg ciki, egy...

A lovaglás tényleg ciki, egy szégyellnivaló "sport? " (sokan mondják, hogy még sport sem. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az egyik órámra kell majd házi feladat, amiben le kell írni, hogy mit sportolok... én lovagolok. És félek ezt benyögni... mindig voltak/vannak/lesznek olyan mondatok, hogy "az nem sport", vagy "csak ülsz ott" "nem is nehéz, csak beállítjátok annak"... és már elmondani sem merem senkinek, csak a legjobb barátaimnak, akik nem röhögnének ki.

Mit gondoltok, ez tényleg ilyen szégyellnivaló dolog? Tényleg ciki lenne ezt elmondanom mindenki előtt? (egyébként csak két ember tud erről az osztályban.)

Köszönöm a válaszokat!

13/L



2016. jan. 7. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Én pl. kifejezetten utálok lovagolni, mégsem mondanám soha, hogy az nem sport. Nyugodtan elmondhatod bárkinek, legfeljebb azt fogják gondolni, hogy viszonylag gazdag vagy, mert általában kicsit urizáló dolog a lovaglás, nem olcsó mulatság. De viszont egyáltalán nem ciki.
2016. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki. én is lovagolok fiú létemre. sajnos engem lenéznek emiatt, mondjuk otthon tartom az állatokat, nem csak lovakat. parasztnak műveletlennek néznek, gúnyolódnak is emiatt. de állj ki magadért, mond el hogy mit sportolsz. nincs ezzel semmi gond.
2016. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon butus aki szerint a lovaglás nem sport (a sakk is sport. Ez miért ne lenne?). Nagyon is komoly sport a lovaglás, és veszélyes is. Szerintem ez egy irigylésre méltó sportág, ne szégyelld! Aki azt mondja hogy nem sport, kb addig jutna el a lovaglásig, hogy a ló hátán neki állna sipítozni hogy "jaj mindjárt leesek", "MEGMOZDULT ALATTAM" vagy "Szedjetek le, tériszonyom van". :)

Írd csak le a háziba :)

2016. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyellnivaló és nem ciki és próbáltam, egyáltalán nem könnyű... Még hogy csak ülsz! Aki ezért gúnyol, az nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele!

Szerintem legyél büszke arra, hogy egy ilyen szép sportot űzöl, leljél benne minél több örömöt, és hagyd a kötekedő idiótákat főni a levükben. Kíváncsi vagyok, ők milyen szuper nehéz sportot űznek.

Mindig voltak és mindig lesznek olyanok, akik beszólnak, de hidd el, ez nem a többség.

2016. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 7. 17:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sport, mivel teljes egészében megmozgat. Nem csak ülsz ott, hanem tartanod kell magadat, nemigaz?


Ennyi erővel a kerékpár sem sport, mert csak ott ülsz.

2016. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tartanom kell magamat, de tudod... akik csak sértegetésre születtek, azoknak mindegy.
2016. jan. 7. 18:09
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, miért lenne ciki bármilyen sport?? Akik meg leszólják, hogy a lovaglás nem is sport, elég idióták. Valószínűleg sosem ültek még lovon, vagy maximum gyerekkorukban futószáron :D
2016. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne szégyellned? Aki erre azt mondja, hogy gáz, az nem normális! Igenis szép sport, egy állat és egy ember összhangján műlik a siker... Bár lenne időm és pénzem nekem is erre! :)


Aki meg a száját húzza, az menjen a fenébe, nem tudja, miből marad ki. Ne hallgass soha az ilyenekre, csak csináld azt, amihez kedved van és amit szeretsz, és soha ne gondold, hogy gáz az, mi neked örömet okoz, más meg azt se tudja, milyen jó dolog, de azért véleménnyel van róla... Ne hallgass az ilyenekre.

2016. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 zgyzgy ***** válasza:
100%

A lovaglás nemcsak sport, de a kultúra része is, és sajnos elég drága mulatság (a lányom is jár lovagolni).

Örülj, hogy megadatott neked a lovaglás lehetősége, a többiekből a tudatlanság és az irigység beszél.

2016. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!