Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem sikerül semmi soha...

Miért nem sikerül semmi soha nem addom fel harcolok ebben a mocskos kb életben és soha semmi nem jön össze. Már 10 éve csak a rossz történik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
epekövem volt, Hipertónia,Felfázás,uttána le estünk 4 és fél méter magasból egy híd tetejéről autóval be se voltam kötve csuklóm hátratört,Most daganatom volt műtöttek,Mivel a műtéti sebbem miatt nem tudtam vissza menni dolgozni kirúgtak,Karácsonyra apukám agyvérzést kapott lebénult bal oldala,idegösszeroppanást kaptam nyugtatókon élek, most kiderült nő vissza a daganatom, de már 3 hónapja nincs munkám , nem lát el az orvos nincs TB-ém. Vettem önvédelemre egy gázpisztolyt engedélyelyt megcsináltattam hozzá 40 ezer forint volt mikor még volt munkám.Erre ma szétugrott az is elromlott. Munkát keresek 25 helyre beadtam önéletrajzom hívkáltam őket semmi visszajelzés, e közben apukám mégrosszabul lett.Akár hogy próbálok magamon segítenni meg minden nem adom fel,de még akkor is kudarcba fullad minden, ismerősök ganajok nem segítennek, már sokszor élni sincs kedvem. Nincs erőm már harcolni mit tegyek?

2016. jan. 8. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudod mit állítanak a fogyatékosok nyugtatására? "Isten csak annak ad ilyen terhet, akiről tudja, hogy elbírja".

Nem vagyok vallásos, csak most hirtelen eszembe jutott. Szerintem neked is lehet ilyen támaszod, hisz ha nem is a vallásba, de a dolgok miértjébe én hiszek.

Csak annyit mondok: éld túl, és majd halld a jővőbeli gyerekeidtől, hogy "olyan akarok lenni mint apa". Hogy ezt mondhassák a hátad mögött.

Adj értelmet az életednek. Szerezz barátnőt, és állást. Mikor úgy gondoljátok, akkor gyereket, és végül jönnek az unokák. Ma már nem mesélhessük, hogy milyen volt katonaként, vagy a háborúba... akkor legalább egy reménytámasza legyen a következő generációnak: TE ilyen terhek mellet folytattad, és talpraálltál.

Amúgy... most jutott eszembe egy jelenet egy filmből, valahogy így szólt:

Emlékszel, mikor megtanultál járni? Ha nem, az azért van, mert nem voltál tudatába. Akkor miért álltál fel? Azért, mert minden ember úgy születik, hogy tudja, hogyan kell lábra állni. A madarak tudják hogyan kell repülni. A halak tudják, hogyan kell úszni. Ezt hívják ösztönnek. És pont ezért ösztönösen tudjuk, és ezért próbáljuk uralni a képességeinket.


Tehát: valószínűleg te ösztönösen tudod, hogy talpra tudsz állni, és élni akarsz.

És mások is hisznek benned, hogy túlt tudsz lépni a tűrőhatárodon.


És ha ez egy kicsit is segít: nagyon csodállak, hogy mindezekután még próbálkozol reményt nyerni, és felállni.

2016. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!