Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy kávézóban egyedül ti mit...

Egy kávézóban egyedül ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
El szeretnék kávézóba járni suli után,rendszeresen,de az a gond hogy csak egyedül tudnék menni,mert az barátaim nem igénylik az ilyesmi elfoglaltságot.Egyedül viszont olyan fura lenne ott ülni és bámulni ki a fejemből.Nem fura hogy egyedül ücsörögnék ott?Ti egyedül szoktatok járni,és ha akkor mit csináltok?

2016. jan. 15. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Iszom a kávém, és olvasok.
2016. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A személyzet nem szólna,ha egy kávé vagy üdítő mellett olvasnék,mondjuk egy könyvet kb 1 órán át?
2016. jan. 15. 12:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Iszom a kávémat, iszom a kólát, és várom a percet, várom az órát...


Amúgy beszoktam dobni mellé egy édességet is, mandulás tejberizst csinálnak, fagyival, vulkánnak hívják, ultra finom. Amúgy nem szólnak. Azért van a hely, hogy bemehess és nincs idő limit. Szép is lenne, bár már hallottam ilyen helyről, ahol óránként kellett fizetni, hogy maradhass, be is csődölt. Mondjuk ha nem egy kávét veszel, hanem egy hosszú italt, vagy kettőt és elvagy, akkor nem szólhatnak.

Én mondjuk jobban preferálom otthon a babzsákomat és a kakaómat, ha könyvet olvasok. :D

2016. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanulok.
2016. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kávézni, olvasni, tanulni...


Dolgoztam kávézóban, és mint "ex-személyzet" kijelenthetem, minket nem zavar :D

2016. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én, kávézóba a tulaj végett járok, mert barátom. Viszont, látom, jönnek egyedül is és igen, olvasnak, neteznek, stb. Van egy lány, suli után bemegy, egy üdítő és 2-3 órát tanul mellette. Valószínű, otthoni légkörben nem tud tanulni.
2016. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül vagyok, akkor olvasni szeretek.

Nem mintha otthon nem tudnék olvasni, de nekem baromi hangulatos tud lenni egy helyes kis kávézóban ücsörögni egy jó könyv mellett. Pláne a télen, amikor bemenekülhetek a kinti hidegből a kellemes melegbe, és egy forró csoki/habos kakakó/hosszú kávé mellett beletemetkezhetek a könyvembe, miközben odakint netán még szitál is a hó...

Imádom :)

22/F

2016. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj.ne viccelj,hogy szólnának...fősulis koromban voltam csapos. Volt.aki 1 fröccs mellett ült 6-8 órán át,senki se szólt rá. Vendég. A vendéget meg tiszteljük.
2016. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kávéházban nyugodtan maradhatsz, ameddig akarsz, még újságtartókon újságok is vannak, amiket lehet olvasgatni, vagy olvashatsz könyvet, valamit vigyél magaddal, ne csak a levegőbe bámulj amíg vársz valakit, persze rendelni kell, kávét, süteményt, ilyesmit. Ha cukrászdában vagy, ott csak megeszik az emberek a süteményt vagy amit rendeltek, és mennek el.
2016. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ady, Kosztolányi és a többiek mind kávéházakban írták a verseiket.
2016. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!