Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináltatok volna ilyen...

K-9 kérdése:

Mit csináltatok volna ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.


Buszozni szoktam

Most pénteken elég érdekes dolog történt a buszon.

Megyünk a busszal a haverjaimmal és egyszer csak megáll a busz, gondolom valaki leszáll de nem és csak valaki megnyomta a csengőt na és én meg mondtam "hogy anyával szórakozzon" .

Erre felpattan egy 20 éves cigány és elkezdett patogni

mondta hogy megkésel meg minden magyarázz.

Én nem szólhatam vissza mert akkor lesz rendőrségi ügyem és nem mehetek fősuliba .

Mielőtt leszált megfenyegetett hogy eltöri az államat...

Küzdő sportra járok. De csak önvédelemre használom,mert arra kell nem szoktam vissza élni a "hatalmammal".


Mit csináltatok volna ti ha ilyen helyzetbe kerültetek volna?


Nem arra vagyok kiváncsi hogy miért voltam kussba ,miért nem szóltam neki vissza.



2016. jan. 15. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
45°-kal elfordítottam volna az állkapcsát. Utána nem cigánykodik a féreg.
2016. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek mondtál bármit is?! A cigánynak még joga is lett volna pofánküldeni egyből, szerencséd, hogy cserje volt és csak szájkaratézott. De itt, aki keménynek érzi magát az te vagy! Szóval inkább tanulj meg csöndben maradni!
2016. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt már ez a kérdés.
2016. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges volt beugatni, mert csak leakart szállni.
2016. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!