Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne ennek véget vetni?

Hogyan lehetne ennek véget vetni?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogyha beszélgetek egy férfival nagy részük félreérti, és párkapcsolatot szeretne. De én nem akarok senkivel együtt lenni. Viszont szeretek beszélgetni, érdekelnek mások gondolatai, érzései. Alapvetően elég könnyen teremtek emberi kapcsolatokat, az embereknek valamiért szimpatikus vagyok és szeretnek velem beszélgetni. Akárhova megyek 10-15 percen belül tuti társaságban vagyok. Persze ennek nagyon örülök, csak az az egy zavar, hogy sokszor ezt a férfiak többnek gondolják, így mindig kellemetlen helyzetbe kerülök. Az elején meg mégsem kezdhetem azzal, hogy bocsi mielőtt szóba állunk egymással szögezzünk le valamit, mert ha ő pont olyan, aki nem értené félre a dolgot, és nem lát bele többet, akkor meg teljesen idiótát csinálnék magamból. És nyilván én sem feltételezem azt az elején, hogy bárki is majd többet akar ennél. Szóval mit csináljak, hogy ez megváltozzon?
2016. jan. 17. 16:04
 1/10 Blade Bone ***** válasza:
Mondd hogy van barátod, bevált módszer szerintem. :D
2016. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De hogy? :D

-Szia!


-Szia! Van barátom.


:D Ez így mókás.

2016. jan. 17. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az a kellemetlen helyzet? Beszélgettek, találkozgattok, aztán? Randira hív, közli hogy többet szeretne, na és? Mondd kedvesen, de határozottan, hogy te nem olyan jellegű kapcsolatot szeretnél vele, de szívesen lennél a barátja, mert... nincs ebben semmi kínos, ne érezd annak. A férfiak próbálkoznak, ez ilyen, de minden próbálkozásban benne van a visszautasítás lehetősége, ne csinálj ebből gondot.
2016. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a kellemetlen, hogy beszélgetünk, és utána beleélik magukat a dolgokba egyből. Keresnek, találkozni akarnak velem, de mint randi. Én persze ilyenkor már hárítom a dolgot, és mindig látom rajtuk, hogy nem értik, miért nincs viszonzás részemről. Pedig semmi olyan jelet nem adok, amiből azt gondolhatnák. Mindenkivel ugyanolyan kedvesen szoktam viselkedni, de én csak az embert látom bennük, és nem férfiként viszonyulok hozzájuk. Nem akarok járni senkivel. És nyilván azt hiszik hogy mivel egyedül vagyok, ezért szabad is.
2016. jan. 17. 17:24
 5/10 Blade Bone ***** válasza:
Háát, elég érdekesen mutattál be egy kezdődő párbeszédet :D ha ezt nekem sütnéd el, rögtön igazoltatnálak a móka kedvéért. :D
2016. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És miért nem beszélsz csak lányokkal? :)
2016. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert a fiúk mindig többen vannak. :D
2016. jan. 19. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért kötelező a beszélgetés elején kamuzni? Ha látod hogy nyomul, azt mondod van barátod. Kész. Nem kínos, nem ciki, természetes dolog. A férfiak udvarolnak, a nőknek ez vagy tetszik vagy nem, vagy kosarat adnak vagy nem. Így működik az ismerkedés szingliéknél.
2016. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De az elején nem nyomulnak, vagyis én nem úgy látom, én azt gondolom szimplán csak beszélgetünk.
2016. jan. 20. 08:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont ezért kérdeztem hogy miért kötelező az elején hazudni/leállítani őket.


Ha látod hogy nyomul és nem tetszik, leállítod. Felesleges ezen ennyit agyalni.

2016. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!