Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Teljesen bizonytalan vagyok....

Teljesen bizonytalan vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni és félek attòl hogy ha később egyetemre jelentkezek nem fog ùgy menni ahogy kéne. Nem érzem azt hogy tudnék abnyit tanulni amennyit néhány ismerősom, nem bìrnám a megfelelési vágy miatti stresszt. Jò tanulò vagyok de kevésnek érzem magam ehhez. Viszont ez az egyetlen mòdja annak hogy itthonròl "kirepüljek" mivel rossz az itthoni helyzet nagyon. Nem bìrom màr elviselni ami idehaza folyik. Folyanatos viták folynak mivel többen élünk együtt. Koliba kellene mennem de iszonyatosan szorongò természet vagyok. Nincs nagymamám vagy más rokonom akihez elköltözhetnék, vidéken élek munkalehetőség sincs közmunkán kìvül helyben. Mit tehetnék? Menjek egyetemre vagy mit tegyek?
2016. jan. 19. 21:17
 1/1 Blade Bone ***** válasza:
Mindenki szokott félni, és sokszor félelmünkben jóval az átlagon felül teljesítünk.. Szerintem ez a félelem csak mégjobban fog majd motiválni, hogy jobb légy, úgyhogy ne visszafelé fejlődj. És néha kapcsolódj ki, ne görcsölj az otthoni problémák miatt.
2016. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!