Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » FreddyD mit gondol Dancsó...

FreddyD mit gondol Dancsó Péterről, mióta teljesen megváltozott?

Figyelt kérdés

#YouTube #videómánia #jetekpartizan
2016. jan. 20. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyire a videóiból megismerhettük Freddy-t, szerintem ő olyan szinten tárgyilagos gondolkodású, hogy nem szólna rá semmit. A műsor működik, nézettség van dögivel. Mit kéne róla gondolni? Jól meglovagolta a fiatal generáció hullámát.
2016. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt csak ő tudhatja. De már nem csinálnak közös videókat (oké Freddynek nem sok ideje lehet) ami elárulhat valamit. A tárgyilagosság igaz, de azért ők jóban voltak egy ilyen dolgot szerintem ennyire nem kezel tárgyilagosan az ember. Persze ki tudja. Mellesleg nekem nem esne jól ha a közös videopárbajunk részeit (mármint amikben dancsó van) listázatlanná tenné az illető (azaz csak a Freddy videójából lehet direkt linkkel megnyitni) De ez csak magánvélemény.
2016. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Engem inkább Puzsér véleménye érdekelne, mert vele is voltak közös projektjei. Ő meg aztán tudjuk milyen. De biztos úgy van vele, hogy megcsinálta a saját szerencséjét. Igaz hogy a célközönség már a 8-14 éves korosztály lett, de hát ez van.
2016. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem semmi Dancsó csak a videóiban egy szánalmas kutya a valóságban valószínű teljesen olyan mint volt.


bár a régi "visszafogott" énje is csak megjátszás volt szerintem...

2016. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!