Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ennyire megváltozott...

Tényleg ennyire megváltozott a világ vagy valami trükk (is) van a dologban?

Figyelt kérdés

Az unokám (19 éves lány) folyton azon panaszkodik, hogy "csórinak" érzi magát és hogy soha semmire nincs pénze pedig véleményem szerint ha nem is vagyunk gazdagok azért nem megy olyan rosszul.


De az unokám hajthatatlan, azt mondta nézzem meg a Facebook oldalon. Megnéztem és engem is elfogott a döbbenet. Az ismerőseit nézegettem és az őszinte döbbenet fogott el, hogy majd mindegyiknek van fotója New Yorkban, Párizsban, több különböző tengerparton, drága éttermekben, a fiúk luxusmárkájú autókban fotózkodnak.


Tényleg ennyire elszaladt mellettünk a világ, hogy egy mogyoródi családi házzal, balatoni nyaralóval, két 6 és 9 éves autóval és belvárosi garzonnal hitelek nélkül "csórinak" számítunk?


Én is és a férjem is egész életünkben dolgoztunk, nem helyezkedtünk a párttitkároknál és takarékoskodtunk, nem szórtuk a pénzt.


Honnan van ezeknek a fiataloknak ilyen sok pénze?



2016. jan. 21. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

"New Yorkban, Párizsban, több különböző tengerparton, drága éttermekben, a fiúk luxusmárkájú autókban fotózkodnak. "


New York, Párizs elérhető, Párizsba busszal is le lehet menni. New York jóval drágább, de nem Los Angeles. Luxusautó meg lízinges is lehet vagy bérelt.


"Tényleg ennyire elszaladt mellettünk a világ, hogy egy mogyoródi családi házzal, balatoni nyaralóval, két 6 és 9 éves autóval és belvárosi garzonnal hitelek nélkül "csórinak" számítunk? "


Egyáltalán nem, sokan szegénységben élnek.


"Honnan van ezeknek a fiataloknak ilyen sok pénze?"

Szülőktől vagy dolgoznak már. Sokan végeznek manapság munkát iskola mellett. Meg vannak nem legális utak is. De az a ritkábbik eset.

2016. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezert nem kell facebookozni, mert egy total torz kepet ad a vilagrol.


Amit a facebookon latsz annak a valosaghoz vajmi keves koze van.

2016. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megváltozott,el van b@ szva rendesen.
2016. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!