Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a pszihológusokról? Jó dolog ha elmegyünk hozzájuk? Vagy segít valamennyit?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 17:22
 1/5 anonim válasza:
Szerintem pszichológus válogatja. Nekem már volt olyan, ami nem tetszett, és nem is segített - én végig beszéltem, ő csak bólogatott, gépelt és néha-néha a válaszaimból kialakított egy újabb kérdést.
2016. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos mint bármely más szakmában, itt sem lehet mindenki jó szakember. Hiába a komoly elköteleződést kívánó, sok-sok évig tartó képzés, nem mindenkinek való igazán ez a hivatás. Ezen kívül az is fontos, hogy mivel a pszichológus is ember, nincs két egyforma belőle. A kettőtök interakciója nagyban befolyásolja a közös munkát, és nem biztos, hogy "összeilletek".

Az is fontos, hogy nem lehet csodát várni a pszichológustól, mert nem képes helyetted megoldani a problémákat, vagy rendbe tenni az életedet. Kizárólag abban tud segíteni, hogy te magad változtass, pl. hatékony megküzdéssel vagy bizonyos dolgok felismerésével, elfogadásával. Ha benned van az igény arra, hogy pozitív változás menjen végbe, és képes vagy tenni érte, akkor egy jó szakember (ha konkrét problémád van, akkor azzal a specifikus problémával foglalkozó szakember) nagyon sokat tud segíteni.


Nekem alapvetően jó a véleményem a pszichológusokról, a tapasztalatom is pozitív velük kapcsolatban.

2016. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kb ennyi..


[link]

2016. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Pszichologus fuggo. Nagy reszuk szinte shzart se er es buta. Ha jot talalunk, draga. Gyakorlott eletsegitoket kell keresni ami nehez de ingyen van s jobb mint jo pszichologusok nagy resze.

Ha kell segitseg, irj nyugodtan.

2016. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy gátlástalan, kétszínűvel találkoztam, tehát rossz a véleményem róluk...
2016. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!