Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beszólnak a fitness teremben...

Beszólnak a fitness teremben de durván. Mi a retket csináljak?

Figyelt kérdés
Már a falat verem itthon, mit csináljak? Fogjam meg a 10 kg-os súlyt és verjek oda fejre? De most komolyan?
2016. jan. 24. 19:01
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Miket mondanak? Elég bunkó társulat lehet.. Normális helyen nem szoktak beszólogatni.
2016. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Tehát ez egy céges terem. A cég sporttelepe, oda vagyok befizetve mert egyik szülőm ott dolgozik (a cégnél). Ha pl. kérdezek valakit hogy mennyit van még a gépnél, csak néz mint a bolond, semmi válasz. Próbálkoztam köszönéssel, pl mikor kimegyek, semmi. Beszólnak: pl. köcsög gyerek. stb. Nem is tudom hova tenni komolyan mondom. Ez mi az ilyen?
2016. jan. 24. 19:07
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ki szólogat be és miért??!!! Kérdezd meg, hogy mi a baja veled, de gondolom ezt már nagyjából tudod. Nem tudom, hogy egy súlykategória vagytok e, de én tuti nem hagynám, hogy valaki átgyalogoljon rajtam. Ha sehogy sem lehet megoldani, akkor válassz másik fitness termet :S
2016. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha másnak nem jár oda rokona, akkor lehet, hogy azért szólna be, mert nem látnak szívesen idegeneket, tehát, aki nem kolléga.

Én inkább máshova járnék.

2016. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Vagy úgy...azt hittem valami komolyabb. Nézd, te normálisan viselkedtél, ez sajnos nem mindenkire jellemző. Köszöntél, ha ők erre nem képesek akkor hagyd őket a fenébe. Ám sokan használnak fülest, így nem mindenki hallja ha köszönsz stb..nem?
2016. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Szerintem keresek egy másik termet itt Budapesten mert úgy érzem agyvérzést kapok. Már zsibbadnak az ujjaim az meg az agyvérzés előjele. Le kell lépni. 7-8 embert mégse üthetek széjjel.
2016. jan. 24. 19:11
 7/29 anonim ***** válasza:
Elég fura a kérdésed, ennek van valami oka csak úgy nem viselkednek így veled, nem lehet, hogy a szüleiddel kapcsolatos? ha ők a bögyükben vannak akkor lehet rajtad csapódik, menjetek ki a hóra és rendezzétek le nincs mese :D
2016. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Cutler Gold az normális hely? És a Gilda Maxok? Valakinek tapasztalat? Köszönettel: András
2016. jan. 24. 19:14
 9/29 anonim ***** válasza:
Normális? hát :D nekem bizonyos fokig megvan a véleményem az ilyen helyekre járó emberekről :D én 4 haverommal kb 6-7 éve össze löktünk egy kisebb edzőtermet az egyiknél, csak pár alap gép semmi extra, de csak a miénk és mai napig össze járunk. Ha van erre lehetőséged gondold meg, mi is évek alatt javítgattuk a felszerelést meg a gépeket
2016. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért jársz fitness terembe? Pénz kidobás. Menny haza és otthon eddz.
2016. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!