Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ügyfélszolgálatosok! Ti hogy...

Ügyfélszolgálatosok! Ti hogy kezelitek, ha már "sok" az emberekből?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem, hogy munka után már nem bírok kommunikálni, nem akarok senkinek semmiben segíteni, aprót, cigit adni, egyedül akarok maradni és aludni, vagy legalábbis legyen körülöttem csend. A barátaimmal néha találkozom, de rajtuk is ezt látom, hogy inkább ülnek otthon, mivel hasonló munkát végeznek.

Jógára egyebekre nincs kedvem járni, mert ott is egy csomó ember van egy légtérben.

Több kollégám szed nyugtatót meg rengeteg energiaitalt isznak, ezt nem akarnám csinálni.


Valami tipp?


2016. jan. 27. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a munkám miatt nem sokat kommunikálok, de aprót cigit senkinek sem adok, nem én vagyok a máltai szeretetszolgálat.
2016. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jógázni otthon is lehet egyedül, a youtubon sok ilyen videó van.

Ha van lehetőséged nap közben is maradj kicsit egyedül, igyál teát, vagy ilyesmi.

Este ha hazamész kerüld a felesleges zajt. Tv nélkül, ülj le kicsit olvasni, ne ülj gép elé, vagy csak egy kicsit feküdj le úgy, hogy egyedül maradj a gondolataiddal.

Sportolj, az levezeti a feszültséget.

2016. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!