Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnám gyakorolni a...

Hol tudnám gyakorolni a beszélgetést nőkkel? Szociális fóbia

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nem megy a beszélgetés a nőkkel, nagyon izgulok, meg alig tudok mondani valamit. Viszont szeretném ezt erőltetni, de most mégse àllhatok elő ezzel pl társkeresőn, mert annak semmi hosszú távú jövője nem lenne, és nem is érzem hogy párt kéne nekem keresnem addig amíg beszélni se tudok vele.
2016. jan. 27. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el csetelni. Arc nélküli ismeretlenekkel könnyebb szóba elegyedni. Gyakorlásnak jó lesz.
2016. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy személyesen akarom, mert én rengeteget chateltem már, és személyesen mégsem tudok rendesen beszélni
2016. jan. 27. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:

A chat dolog nagyon rossz irány tényleg, egyszer ismerkedtem egy csajjal így és élőben teljesen "elidegenültünk" egymástól...

Egyik haverom elment egy ilyen társas tánc valamire nem rég, csak azért, hogy csajozzon, bár mellette megszólalni is nehéz, de neked is valami hasonló kéne :D

2016. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem is volt szociális fóbiám,rendkivül erős,pszichiáterhez is jártam,nemsokat segitett,ami kigyógyitott az a sport volt,hetente járok 3x futni
2016. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, Te mióta futsz úgy rendszeresen, mennyi ideje ? csak azért kérdezem mert én is hasonlóba szenvedek, viszont én is elkezdtem futni, legalább is ahogy kijön egy héten én is 2-3 nap, jó mondjuk most emiatt a rossz idő miatt leálltam, de volt már hogy hetekig, hónapokig tudtam tartani azt az edzés szintet, én még mondjuk nem érzem hogy elmúlt volna a szoc fóbia, Viszont az tény amit éreztem hogy futástól valamivel jobb lesz a közérzetem, hangulatom.
2016. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a futás meg a szociális fóbia hogy jön össze? :D Ez orbitális butaság, főleg ha egyedül futsz...maximum ad egy kis önbizalmat, ha megfelelő formába hoz, de amúgy badarság...:D ha már a fóbiát akarod leküzdeni olyan sportot válassz, ahol emberek között vagy.
2016. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!