Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy oldanátok meg? A...

Ti hogy oldanátok meg? A többi lejjebb.

Figyelt kérdés
Nem vagyok pesti,viszont a fővárostól kb. fél órányi lakom. Szívesen mennék bulizni,viszont 23 órakor megy vissza a legutolsó vonat a déliből oda ahol én lakom,a következő csak másnak háromnegyed 5-kor indulna. Nem tudnék senkinél ott aludni és autóval sem tudnának feljönni értem Pestre. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2016. jan. 31. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha vannak otthoni barátaid, akkor menjetek együtt és visszafelé is együtt mentek. Vagy gondolom nem egyedül járnál bulizni, én pl. ha már nincs vonatom és egyedül vagyok, reggelig hozzácsapódok valamelyik pesti barátomhoz és reggel megyek haza.
2016. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hajnalig bulizok :)

Én barátokkal szoktam menni,hajnalig bulizunk majd az első vonattal haza jövünk. :)

2016. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy most hogy vannak a bulik, én már jó 5-6 éve nem voltam, de boldogult kamaszkoromban reggel 4-5 előtt sosem jöttünk ki a diszkóból. Addigra már éppen indul a vonatod.
2016. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze,nem egyedül mennék,de én vagyok az egyedüli aki nem pesti. :O A többiek bérelt szobákban laknak szobatársakkal,ezért nem opció nekem a náluk alvás.
2016. jan. 31. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Bulizzatok hajnalig. Egy jó bulin simán ott lehet maradni 4-ig,utána meg mehetsz a vonathoz
2016. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez pont fordítva van: Csak én vagyok pesti, a többiek az agglomerációban laknak.


Reggel 4-5ig elvagyunk, aztán én hazamegyek, a többiek pedig a vonatállomásra.

2016. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!