Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nemsokára Mo-ra költözünk....

Nemsokára Mo-ra költözünk. Mennyire lesz másabb, mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tehát Mo-ra fogunk költözni kb 2 hét múlva, egészen idáig Ukrajnában éltünk, sehol máshol. Külföldre sem volt nagyon szerencsém eljutni. Alapjáraton apa részéről ukrán vagyok, anya pedig magyar, így mindkét nyelven tudok, szóval nem lenne ezzel gond.

Egyébként nagyon messze élünk Mo-tól, szóval ezért nem jártam még ott olyan sokat, max csak 3x egész életemben.


16/f


2016. febr. 6. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a lépés tőletek a csöbörből vödörbe tipikus esete :D
2016. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az kell mondjam sokan nem csípik itt akinek az egyik szülője magyar. A csajok imádni fognak mert egzotikusnak találják. A szlávokkal kapcsolatban vannak sztereotípiák de a legtöbb magyar jó arc.
2016. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egzotikus, egy félig ukrán srác? Te hol élsz 1es szatyorban?:D
2016. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szatyorban csak félig orosz vagyok. Eddig minden csajnak tetszett. Bocs ha anyukád nem mesélte.
2016. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És gondolom a homlokodra van írva :D egyébként meg az ukrán orosz között is van különbség, de ettől nem lesz több csajod ez butaság :D ha egy p*cs vagy akkor oroszul is az leszel :D
2016. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!