Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek erről az...

Németh Erika Anna kérdése:

Mi a véleményetek erről az írásról? Tudom egy kicsit hosszú, és próbáltam, hogy különleges legyen. Olvasd el és véleményezd!

Figyelt kérdés

Jared végtagjai elernyedtek az érzékszervei csökkent működésbe kezdtek, és mielőtt feltudott volna állni a kanapéról mély álomba zuhant. Sarah hiába szólóngatta a férfi nem reagált semmire. Álomképek kavarogtak a fejében. semmi nem tudta volna felébreszteni. Egy erdő fonta be magát a tudatába, ahol három boszorkány jelent meg egy kastélyban. Az ablakon besüvítő szél zaja felébresztette a boszorkány katlan három nagy hatalmú asszonyát. Egy kézzel faragott kupa emelkedett ki az asztal sarkából, és bűbájos eszközeik éppúgy hevertek a közepén, ahogy gondatlanul hagyták őket. Üstjük elkopott szaga elárasztotta a bűn tanyáját. Penészes viasszal bekent varázsitalokat betűrendbe állítva ott hagyták a szétrágott korhadt szekrény tetején. A gyertya lángja izzó fényében egy fiatal férfi arca jelent meg a sarokba rejtőzködve. A boszorkányok megérezték a szűz illatát, hiszen az a szag különbözött minden más áporodott szagtól. A boszorkányok összenéztek. Bűvös varázslat mormolása kioltotta a gyertya lángját. Felkavarta őket a végbemenő kínt okozó kedvenc varázslásuk készítése. Hatalmas léptekkel egyre szűkebb körbe terelték a tiszta lelkű férfit. Édes énekükkel azonnal elfogták a férfit, akit felajánlottak a kastély úrnőjének. Mindhárom másra emlékeztette az áldozatokat. Az első, szőke vékony arca beesett volt, hosszú körmeivel mindig haját igazgatta. A másik árny boszorka minden tettében megerősítette elvetemültségében társait. A harmadik szeme olyan volt, mint egy hatalmas bagolyé. A katlan ereje és varázsa megigézte az elsőként váratlanul betolakodó élettől duzzadó fiatal férfiakat. Hipnózissal tartották fogságba a tudatukat, és engedelmességre bírták mindannyijukat. A három bestia hű társként szolgálta a kastély úrnőjét , osztozva vele a felejthetetlen orgiákban. Fiatalabbnál-fiatalabb ficsúrok versengtek a kegyéért. .Fiatal férfiak voltak, akik nem féltek az újtól, szerették, ha az úrnő új élményekkel ajándékozza meg őket, aki élvezte, ha kísérletezhetett velük. Nem tudták elmondani mire vágynak, ezért a kacérkodó nő helyettük kitárta szárnyait és védelmébe vette őket, akár egy hős angyal. Ő azonban nem volt olyan jó, ahogy mutatta magát. Elvette a titkon dédelgetett álmaikat, majd mind az ő ágyában puha selyem ágyneműbe burkolózva találták magukat. A megismerés útjáért azonban nagy árat kellett fizetniük. Minden gondolataikat különböző szexuális élményekről ellopta akár csak egy gyönyörű álmot. Szüksége volt az erőre, ami belőlük áradt, hiszen nincs vonzóbb egy csinos energikus fiatal férfinál. A tudatlan férfiak megtettek mindent, hogy minden vágyat megadjanak neki, ezért szexuális rabszolgakén kezelte őket. Kitalált számukra egy erotikusabb játékot, amit kérdezés nélkül követtek. Hiszen a vége mindenig ugyanaz volt. Beleremegett testtel, új élményt kaptak. Kielégülésüket tovább fokozta az úrnő kitárt teste, hosszú gyönyörű haja átfonta testét, és egy álarcot viselt. Amikor szoba közepére lépett, mindenki a háttérbe húzódott. Egyedül ő állt a lehengerlő látványú szoba közepén .Megfeszülten figyelték őt. Ő viszont továbbra is Érinthetetlen volt. Az érinthette, meg akit egyedül ő akart. De most kifejezetten akart egy férfit közülük.

-Te!- Ott!- majd rámutatott. Egy férfias vonású magas fiatal férfi kapta fel a fejét. Meglepődte, félénken nézett rá a nőre. A többiek azonnal tudták, ez azt jelenti, hogy azon az éjjel az a jóképű az ártatlanságát önszántából odaadja az úrnőnek. Az úrnő szörnyeteg képében tündöklő nőstény ördöggé vált egy szempillantás alatt. Kitárta karját, mindenki megérezte a nőből sugárzó ősi nőiességet. Az ifjúnak ez egészen új volt. Feszülten szorongatta fehér ingjének sarkát. Próbálta esetlenségét palástolni. Hiszen nem tudta eldönteni, hogy érzelmei vezéreljék vagy engedjen az ösztön csábításának. Végül odaszaladt a nőhöz és karjába fészkelte magát. Az úrnő közelsége nyugalommal árasztotta el.

-Mondd, láttál már meztelen nőt?- a fiú vállat vont. A kéjes tekintetű nőnek nem kellett sok. Elmosolyodott, és kedves hangon magához hívta őt.

-Lépj közelebb. Hirtelen mozdulattal ledobta magához szorított leplett, mert ezere az alkalmakra egyszerűbb ruhát tartogatott a megszokott nehezen vislhető darabok helyett. Az ifjú megtorpant.

-Mondd, mit látsz most?- kérdezte kínozva. A szexuális energia a férfi aurájába is behatolt. A kihívó magamutogatás nem ébresztette fel a férfiban szunnyadó birtoklási vágyat.

-Nem válaszolsz a kérdésemre? Semmibe veszel?- démoni tekintettel kérdezte a férfitól, szemei szinte szikrát szórtak. Behunyta a szemét. Ahogy vonaglott a férfi mellett egészen éteri volt. Az őrjítő szenvedély átértelmezte a szexualitást. Azt akarta, hogy a férfi átlényegüljön az elkövetkezendő eggyé olvadáshoz.

Tanítsa meg, hogy kell megérinteni egy nőt- félénken válaszolta.

-Ez minden, amit akarsz?- felhúzta szemöldökét. A lelkét vagy a testét egyaránt meg akarod ismerni? Fegyelmezetten megkerülte a fiút és szavaiban megjelent a komorság.

-Melyiket könnyebb?- bután kérdezte.

-Az attól függ, hogy mi a célod vele? Akkor is ragaszkodni fogsz hozzá, ha már öreg lesz és ráncos?

-Azt mondja meg, úrnőm mi legyen a célom?- vágta rá.

-Szeress, ennél több nem kell. Van mit még tanulnod, de látom az eszed éles, és értesz a nők nyelvén

-Hogy kívánod, hogy fejlődjek?- kérdezte félénken. Az úrnő ránézett az ifjúra, köszörülte a torkát, amikor félve belépett az egyik boszorkány a hálószobába.

-Grófnőm, Erzsébeth minden készen áll, ahogy óhajtottad. A fürdővíz csak rád vár.

Jared döbbenten hallgatta, ahogy beszélnek egymással. Ahogy belenézett a nő csillogó fenséges szemeibe akkor ébredt rá, hogy nem a 21. században jár. Megpillantott egy portrét a falon, amin az állt: 1604 Báthory Erzsébet.

-Basszus! felkiáltott! Ez ugyanaz a nő, aki az álmában van most.. Ez az ő kastélya! akkor most ő egy igazi grófnő! Teljes nagyságban, és én a középkorban vagyok.- teljesen hatása alá került, de tovább álmodott.

-Mondd ifjú, velem tartasz a fürdőhelységbe?-

-Csak ketten leszünk ott?

-Nem. Cselédlányok hangos, bájos nevetései törik majd meg a csendet és tesznek boldoggá minket. Mit kívánhatna ennél többet egy arisztokrata özvegyasszony?

Az ifjú szemében meglátta a gyötrő félelmet. Ez az ifjú volt az számára, akinél a testiség élménye különösen vonzotta.

-Miért nézel rám így?-kérdezte kedvesen. Nem a grófnőd volt az, aki pártfogásba vette a legyilkolt férfiak özvegyeit, és a kifosztott nőket védelmébe vette?

A fiú hallgatott. A démoni domina életét sötét homály övezte, minden ifjú számára kiismerhetetlen volt.

-Hallatlan! a Báthoryak történelme egyben lenyűgöző és páratlan! De, hogy pont neked kelljen ezt elmagyaráznom! Azt hiszed, nem tudom, hogy mit beszélnek Báthory, aki elhagyta a hitét, és nem képes szembe nézni az öregedéssel!- felindultan megragadta az ifjú karját. Azt hiszed, hogy a nemesi előjogom feljogosít mindenre, ezért tartok orgiákat? Értsd meg, magányos vagyok- lerogyott a földre. suttogta. Most először látta egy alattvalója megtörve. Most sem beszélsz?- kiáltotta.

-Soha nem volt rossz gondolatom rólad úrnőm. Meghajolok nagyságod előtt!- félve rápillantott.

-Téged nem botránkoztat meg a közös nyilvános szeretkezés?

-Grófnőm, nem kell magyarázatot adnod, én a szolgád vagyok, és nem az atyád, hogy meggyónj a tetteidért. válaszolta

-Igaz mondasz valamit. Indulhatunk? Készen állsz?- hirtelen megváltozott, és élettől erősen duzzadó nővé alakult át. Megragadta a karját és elindultak a fürdő felé. Jared követte minden mozdulatukat. A fürdő ajtója alól forróság szivárgott ki. Beléptek az ajtón. Arcukat gőz árasztotta el. A hatalmas kád mellett a három boszorkány kegyetlen arckifejezéssel állt miközben a kádban a vizet figyelték. Karjukat a grófnő felé tárták.

Légy üdvözölve! A grófnő közelebb lépett, mikor meglátta a vérrel teli kádat benne egy gyögyőrű fiatal szolgálólány agyongyötört testével. Megrázta a fejét, és kétségbe esve az ifjú kezét elkapta, és szorongatni kezdte.

-Nem én voltam. Mit műveltettek?- ránézett a három boszorkányra.

Az ifjú nem tudta elrejteni az arcára rátelepedő csalódottságot és dühöt, amit a grófnő iránt érzett. Hiszen ő nem tudta, hogy titkon milyen indulatok vezérlik a kastély úrnőjét.

- Mi? Grófnő! Hiszen mi csak a parancsodat teljesítettük.

- Én egy áldozat vagyok, és nem szörnyeteg! Úgy érezte, hogy nem kell magyarázatot adnia tettére. Az éjszaka mindennap olyan végtelennek tűnt, szomjas teste vérre vágyott, hogy lelke, ami tele van, fájdalommal végre oltalmat kapjon. Jared mindent nagy figyelemmel elraktározott az agyába, és figyelte az eseményeket. A padlók recsegtek ropogtak, a boszorkány a kezében egy fenséges ruhát tartott. A falakat lemálló mész borította, a feketeség átkúszott az apró réseken, és úgy lélegzett mintha életre kelt volna. Fekete porszemek csillogtak a vastag nyikorgó padlón és más alakzatban rendeződtek össze. A fal poros polcai díszesen kialakított hegyikristály markolatgombú ívelt pengéjű kardot tartott a család címerével a közepén. Pengéjének ezüstös vakító fénye beragyogta a szoba közepét. Vele szemben pedig egy négy élűre kovácsolt, hosszú döfő fegyver lógott le a falról. Telihold emelkedett a kastély felé, a messzi szél elhozta az erdőből kiszűrődő sikolyt.

-Gyere ide gyermekem! Ó milyen csodálatos fekete éj közeleg felénk! -az egyik boszorkány magához hívta az ifjút.

Ezt meg kell értened, ifjú gyermekem. A vér hoz békét az úrnő lelkének. Világosodj meg, és kövess minket. Különben soha nem fogod megérteni őt! Az úrnő hirtelen haragú, és megütött egy szűz szolgáló lányt miközben haját fésülte. Kifröccsent a vére a bőrére, üde és fiatal lett újra a grófnőnk. Azóta a fiatalság titkát kutatjuk. Nem érdemel meg ennyit, hogy újra boldognak láthassuk őt? Megfordult a három boszorkány és Jareddel szemben álltak, amire férfi nyugtalanságában felriadt álmában, és a nyomozónőt kereste.

-Sarah! Sarah!-nyugtalanul kialtotta.

-Itt vagyok! Mi történt?- kérdezte

Láttam a következő áldozatot! Ismét vízióm volt. Ott voltam, és minden ismét valóságosnak tűnt. A 16. században jártam és Báthory Erzsébet grófnő jelent meg előttem.



2016. febr. 14. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Valami újfajta Spice hatása lehet.
2016. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtened bovebben , ha lehet.
2016. febr. 14. 21:47
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Szar.
2016. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy valami szar, az nem velemenyezes, nincs benne indoklas. Altalaban ha valami nem tetszik azt meg tudjuk indokolni miert nem tetszik es termeszetesen nem ilyen stílusban tesszük.
2016. febr. 14. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön magától könnyedén az írás, nem jön természetesen, magától, olyan erőlködős.

A történet kusza, túl sok leírás, olyan stílusban, ami nem szemléletes, hanem unalmas.

De ez ne vegye el az alkotó kedvét, az írás a legjobb terápia, szinte mindenre.

2016. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Ami először szemet szúrt nekem, az a név... Értem én, hogy angolul minden klasszabbul hangzik, de ha már ennyire nem szeretnél magyar neveket használni, miért nem keresel rá más népek neveire?

A másik, ami nekem szemet szúrt még, az még a szóismétlések: férfi, férfiak.

Nekem nem jön be ez a női dominancia téma. Egy férfi legyen erős, legyen férfias, ne egy tutujgatni való kisgyerek. A Báthory Erzsébet és a szüzek, ne. :( Szóval ezekből kifolyólag maga a történet nem tetszik. A végét pedig nem értem, mégis ki az áldozat? Hogy függ össze?

Alapjában véve ahogy leírtad a helyszíneket, az nagyon tetszett. Nem rossz, így tovább, de a történeten (legalábbis az alapján, ami ide le van írva) még kell egy kicsit dolgozni.

2016. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem vélemény. Pont akkor tetszik valami, ha nem tudod megindokolni, miért. Csak magával ragad. Én is jártam ám irodalomórára.


Ez megjátszós, sok ilyet olvastál, azt hitted, neked is megy. Nem tudom a sztoriba beleélni magam, mert mű. A vér említésétől nem lesz komolyabb, sem az idegen nevektől. Akkor tessék angolul írni, azt is elolvasom.


Rengeteg a felesleges jelző. Egy csomó vessző kimaradt.


Pl.:

"Pengéjének ezüstös vakító fénye beragyogta a szoba közepét."


Ez vagy "ezüstös, vakító" vesszővel, vagy pedig "vakító ezüstös", ide attól függően kell vessző, hogy vakítóan ezüstös vagy vakítóan fényes.


Ha olvastál már könyveket, az ilyenektől a szöveg megszakad, értelmét veszti, vissza kell menned, és újra elolvasnod, hogy helyesen halld a fejedben. Ez is megtöri az élményt.


Haeztígymostleíromnemúgyhallodminthatagolvalennehanemminthaidiótamódonhadarnék.


"Lófarokba kötött, piszkosszőke haját birizgálva azon morfondírozott, vajon a lány megértette-e a kritikát. Orrán feljebb tolta a barackszín keretes szemüveget, és átolvasta irományát. Ő soha nem adna ki semmit a keze közül helyesírási hibákkal teletűzdelve, pedig nem is akar író lenni."

2016. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egész jó, érdekelne, hogy mi kerekedik a vízióból, miféle áldozatot látott meg álmában.

Néhány formai hiba van benne, például néhány párbeszéd előtt kimaradt a gondolatjel (ami után szóköz is van).


"...feltudott volna állni..."

Fel tudott volna állni - az igekötő az "állni" szóhoz tartozik, ezért nem írjuk egybe.

"fürdőhelység"

Fürdőhelyiség - a "helység" szó települést jelent.


A többi nem vészes, az írónak a történetre kell koncentrálni, a hibákat javítják a korrektorok. Azért még olvasd át, hogy gördülékenyebb legyen.

2016. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az indoklásokat. Azért angol neveket választottam, mert Amerikában játszódik, és angolra van lefordítva. Akkor változtatok néhány helyen,ahol van hiba.
2016. febr. 14. 23:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Másold be angolul, szívesebben olvasnám, mint ezt.
2016. febr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!