Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk, férfiak! Nektek vonzó,...

Fiúk, férfiak! Nektek vonzó, semleges vagy éppen utálatos, semmirekellő az a nő, aki óvónőnek tanul?

Figyelt kérdés
Van, akitől azt hallom, hogy fhú de nehéz, van, aki meglepődve kérdezi: "Ahhoz kell diploma??", vannak olyanok, akik az mondják, hogy ez egy nagyon szép szakma és volt olyan is, akinek nagyon vonzó, mert a családalapításhoz elengedhetetlen a gyerekszeretet és ez neki egy plusz támaszpont volt. Kíváncsi lennék az itteniek véleményére is.

2016. febr. 16. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én becsülöm őket, konkrétan egy olyan állásról beszélünk ami nincs megfizetve. Sok a munka, és nagy felelősség. Nem különösebben tartom fontosnak hogy mi a munkája egy lánynak-nőnek ha tetszik.
2016. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A vonzó és a semleges között; bár a vonzó-t nem tudnám megmagyarázni; hacsak azért nem, mert volt néhány óvónéni, akibe szerelmes voltam, csak volt némi korkülönbség (nem az én javamra), amiért a szerelem mindíg plátói maradt; mondhatni generációs szakadékba zuhant az óvónőkkel megélt románc.

Semmiképp nem útálatos. Szerintem nőies szakma.

2016. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Vonzó, mivel én is óvodapedagógusnak készülök, így máris lenne egy közös témánk.
2016. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel segiteni szeretne, ez logikus, logikus mindig vonzo.
2016. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt valószínűleg nincsenek ovodások! :-)

A felnőtt kategóriát is legalább 8-15 év közöttiek látogatják zömmel, 1-2 öreg motoros is van itt, mint jómagam, de a többség szerintem 20 alatt van!

De tetszik ha valaki ovónő!

2016. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőt nem az alapján ítélek meg, hogy minek tanul, mi a foglalkozása. Számomra az általad írt jelzők értelmezhetetlenek is ebben a kontestusban (utálatos, semmirekellő stb.). Nem tudom, hogy ki lehet az, aki ilyet gondol egy nőről csak azért, mert az illető óvónő, de az ilyen nem százas, az biztos.
2016. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B2man ***** válasza:
Ha egy nő azért készül ovónőnek, mert ezt a hivatásának, nem csak a munkájának tekinti, minden tiszteletem az övé!
2016. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!