Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megfelelési kényszerem van....

Megfelelési kényszerem van. Hogyan küzdhetem le?

Figyelt kérdés

13 (Márciusban 14 éves leszek) éves fiú vagyok. Eléggé sajátos ízlésem van de még így is megfelelési kényszerem van. Próbálok mindig sajátos lenni de néha nem birok. Közösség függő mondjuk ez is. Ha egy normálisabb vagy az én ízlésemhez hasonló emberrel beszélek akkor normális vagy normálisabb vagyok. De ha olyan emberrel vagyok akkor néha nagyon nagy f..z tudok lenni. Általában próbálom védeni az ártatlan embereket és nem szeretek megbántani senkit. De néha ha olyanokkal vagyok néha nagyon nagy f...kalap tudok lenni másokkal. De ez csak azért mert ők is olyanok és beakarok illeszkedni közéjük még akkor is ha egyáltalán nem olyan a stílusom. Amúgy én eléggé nacionalista személyiség vagyok nagyon érdekel a politika és Magyarország. (Kedvenc tantárgyam is a történelem.) De mikor egymás után sok olyat mondok amit más nem tud (Mert rajtam kívül senkit sem érdekel a történelem) akkor egyből próbálok nem mondani semmit mert engem (teljesen jogtalanul) eléggé viccesnek tartanak. (Bár szerintem nem azért tartanak viccesnek mert tényleg az vagyok hanem mert nagyon sok hülyeséget szoktam csinálni.) Ha az utcán vagyok akkor nagyon rosszul érzem magamat mert általában nem olyan vagyok mint a többiek. (Pl. nincs "ecset hajam" nem nézek le mindenkit nem vagyunk gazdagok és nincs 100.000 Ft-os Iphoneom és nem keménykedek mindenkinek) Ezt azért mondom hogy többiek mert ahova járok iskolába (Salgótarján) eléggé "Elpáwult" hely. Mindig annyit mondok magamban hogy "nem érdekel más mit gondol rólam" de igazából nagyon is érdekel. (Mert általában a közösség központjában én vagyok.)

Valaki tud valami megoldást?


2016. febr. 17. 21:05
 1/4 anonim válasza:

Nekem is volt. Nagyon erősen. A barátaim nem beszéltek előttem sokat olyan témákról amik miatt aggódnom kellene. Egy idő után beszélgettek előttem keveset. Utána egyre többet. Akkor egy,, kicsit" lefogytam, 60ról 45-re. Akkor a akkor vissza kellet híznom. A sport ezt gyengítette. Ha valaki bántott meg tudtam védeni magam, szóval vagy cselekedettel. Mostmár egy éve szinte teljesen eltűnt. A súlyom normális minden más is teljesen rendben. A sport segíthet, kellően agresszívá tesz és gyengül a megfelelési kényszered. Lehetőleg durva küzdősportot válassz. Nekem segített


Sok sikert.

14 éves vagyok fiú

2016. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja a sport a kényszerem csökkentette és bocs a hibákért
2016. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden problémádra tudok megoldást.

Megfelelési kényszered ne random emberek felé irányítsd, logika felé. Mindig legyél logikus s akarj ennek s fejlődésednek megfelelni így mindig normális( így jó) ember tudsz maradni. E mellett analizálni is tudod magad állapotaidra jövéshez.

Mellékesen, ha érdekel valódi politika, egész föld valódi helyzete, ennek okai, stb, Ne tv-t nézz, ne interneten olvass, írj rám s válaszolok minden kérdésedre.

2016. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
NE HALLGASS RÁM 1# vagyok... 1 év után visszajött... Érdekes csak lányok előtt... Borzalmas... Szerelem nagy úr... Vissza fogsz esni te is.
2016. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!