Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hova szoktatok szórakozni...

Ti hova szoktatok szórakozni járni, és mennyire szoktatok/tudtok egy-egy alkalommal ismerkedni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én általában koncertekre járok, illetve nagy ritkán diszkóba, de egyik helyen sem szoktam új arcokat megismerni, azt vettem észre, hogy az emberek inkább azokkal vannak elfoglalva, akikkel érkeznek. Ti hogy tapasztaljátok?

2016. febr. 17. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem nagyon járok szórakozni, soha nem is jártam igazán, de ha voltam se ismerkedtem össze senkivel.
2016. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Koncertek és beülős bárok, pubok. Mivel nem célom ismerkedni ezeken a helyeken, így nem is nagyon szoktam, de előfordul, hogy más kezdeményez, és akkor nem utasítom el.
2016. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően el vagy tévedve, az emberek ilyen helyre kikapcsolódni, bulizni mennek az ismerőseikkel és nem barátkozni, max aki egyedül van.
2016. febr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!