Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mar szivesen jarnek bulikba...

Mar szivesen jarnek bulikba es be a varosba estenkent baratokkal de tuti nem innek alkoholt vagy csak egy minimalisat amitol semmit nem erzek, igy kineznenek engem? Gaznak tartananak?

Figyelt kérdés
15/L vagyok es mostanalban lesznek bulik ahova hivtak es a baratnommel mennek. Nagyon szimpi az a tarsasag igaz benne van a volt baratom is ami kevesbe jo de ez engem mar nem erdekel, csak az van h en nem iszok alkoholt meg soha nem rugtam be es ha ittam is az par kortynal nem volt tobb es a baratnom is ugyan igy van. Viszont ez a tarsasag iszik. Szerintetek kineznenek engem? Elmenjek igy a buliba?

2016. febr. 20. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Végül is? Ha kinéznek, legalább tudod, hogy nem a te embereid, legközelebb tehetsz rájuk magasról. Ha meg nem néznek ki, akkor nincs mit ecsetelni: van kikkel szórakozni.
2016. febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki kinéz egy 15 éves gyereket, mert nem piál, azt nagy ívben kerüld el.

Inkább keressetek normálisabb társaságot a barátoddal.


Amúgy apád mit szólna, ha 15 évesen részegen mész haza???

2016. febr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Abbol biztos nagy balhe lenne es csalodna bennem amit nem akarok. De nem akarok inni szoval nem lesz semmi ilyesmi,

Amugy ok 16-17 evesek mar tehat ok ihatnak csak remelem h engem nem fognak piszkalni.

Mindenkepp szeretnek menni a buliba mert van egy fiu aki tetszik es igazabol o volt aki meghivott csak o a volt pasim haverja... A volt pasim pedig kozolte h nem akarja h menjek mert o meg mindig szeret es nem tudna igy elengedni magat-.- Mi az h o megmondja h en hova menjek?! Mar csak azert is elmegyek

2016. febr. 21. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha te nem akarod rosszul erezni magad alkohol hatasa miatt, nem akarod elveszteni kontrolt, akkor ne igyal. En sem szoktam sose. Van ak furcsanak gondolja de nem az, csak nem megszokott.

Aki ilyen miatt brmi negativat gondol rolad, egy idiota logikatlan barom. S mint ilyen, nem szabad adj velemenyere.

2016. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!