Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen embert látnál szívesen...

Milyen embert látnál szívesen vendégül a lakásodban?

Figyelt kérdés
Nem rokonra, barátra gondolok, hanem olyan idegen valakire, aki ha már volt nálad, örömmel gondolnál vissza rá, hogy megismerted.

2016. febr. 22. 04:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Semmilyent.

Ne jöjjön ide a kutya se.

2016. febr. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már a kérdést se értem.
2016. febr. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Csak olyan valakit látok szivesen, akit meghívtam - viszont idegent nem hívok a lakásomba.


Innen kezdve a kérdésnek nincs értelme.

2016. febr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismerőseimet sem szoktam felhívni, nemhogy egy idegent. Max a bogaras meg a vízóraleolvasó jön be
2016. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jézus ilyen.
2016. febr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A fickót, aki az asztali gépet javította. Már nem emlékszem a nevére, de rendes srác volt. Megkínáltam egy sörrel, de nem itta meg, mert kocsival volt, viszont elvitte. Úgyhogy megkínáltam szódavizes szörppel is és azon poénkodtunk, hogy nyugi, nyugi, nem fröccs.

Ő idegen és rendes srác volt, jöhetne többször is.

2016. febr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön lakunk, népszerű turisztikai városban, így sok vendégünk van. Ha mi hívunk meg valakit, annak nagyon örülök, de sokan meghívatják magukat, elvárva teljes ellátást, fuvarozást és, hogy mi fizessünk mindent. Na az ilyenektől tudok falnak menni. Most már szerencsére megtanultam ezt..
2016. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
wtf 👺
2016. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha német cserediákot fogadok, az ér? :D Remélem, nem úgy fogok visszagondolni rá, hogy mekkora egy istenverte bunkó volt. Egyébként nem értem a kérdés lényegét.
2016. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem, nem kérdezek túl bonyolultat...
2016. febr. 22. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!