Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy mondjam el anyukámnak...

Hogy mondjam el anyukámnak hogy járok valakivel?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akinek tetszek és valamelyik nap megkérdezte hogy járok-e vele igent mondtam de anyukám azt mondta nem lehet barátom 15-16 éves koromig és azt mondta nehogy legyen mert "leszakítja,, a fejem de amúgy sok mindent meg enged még a fülembe is 2 juk van és a hajamat is majd befestjük 8.osztályba. Ebben az évben leszek 13 de pedig tudja (szerintem) hogy nem lesz semmi csók meg minden. Még 12/L még. És lécci ne gyertek azzal hogy túl fiatal vagyok úgy sem lenne csók meg ilyesmi.
2016. febr. 23. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig túl fiatal vagy:D

Ez még úgysem komoly.

Anyukád szerintem jófej,mond el neki nyugodtan,ez még egyébként is amolyan gyerek,tini kapcsolat,és nem árt,ha képben van a dolgaidról.

2016. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy van egy fiú az osztályban, akinek tetszel, és neked is tetszik. Megkérdezte, hogy járnánk-e, te meg igent mondtál. Szeretnéd megkérni, hogy engedje meg. Semmi felnőttes dolgot nem csináltok.
2016. febr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudja nagyon megtiltani.., mert ő nem te.

Egyébként túl fiatal vagy, de ez nem korod miatt van.

Ismertem olyat aki 12 évesen már szüzességét is adta valakinek és azóta is együtt vannak. Már 18 éves.

De te bőven nem e szinten vagy ahogy ezt olvastam, de nálad mint írtad is, nem lesz ilyen komoly.

Ha tetszetek egymásnak, miért kell megbeszélni, jártok-e?????

Egyszerűen töltsetek egymással időt és élvezzétek ki egymást... Miért kell csak így, mindenféle vonzódás kialakulása előtt ezt megbeszélni. Bár nekem az is túl alacsony, miért kell egyáltalán bármi hasonlót megbeszélni de mindegy.

Egy szimpla tetsziknél már kapcsolatra invitálni valakit. Na mindegy..

Válaszolva, mond csak el neki nyugodtan s tedd hozzá, tisztában vagy koroddal, tapasztalatlanságoddal, tudatlanságoddal, így nagyon vigyázni fogsz és egyértelműen nem sietni, hisz még vonzódás sincs köztetek.

Szerintem megfogja érteni, de egyértelműen ne engedélyt kérj.

2016. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez sztem szoros fiú lány barátság lesz :) szval tálald így otthon. Elöbb elfogadják
2016. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi csók, egymás kezét se fogjátok meg, akkor ez inkább barátság, mint járás, akkor is, ha tetszik. A volt legjobb fiú barátomról én is el tudtam dönteni, hogy ő a leghelyesebb srác az osztályban, és ő is azt mondta, hogy jól nézek ki, mégse jártunk együtt. Mondhatni "tetszett", de ha nem vagy szerelmes, nem vonzódsz (és 12 évesen nem hiszem, hogy ilyen nagyon lenne), ráadásul semmi olyat nem csináltok, amit egy kapcsolatban szoktak (csók, kézen fogva sétálás, és egyéb felnőttes dolgok, de egy ölelés nem tartozik ide, mert az lehet barátok között is), az tényleg inkább csak barátság.

Szerintem jobban jártál volna, ha hagyod közelebb kerülni, beszélgetni, találkozgatni, de eleinte inkább barátokként. Amikor már megismered, megszereted, és elég érett vagy, akkor bele tudsz menni egy kapcsolatba, és akkor már anyukádnak se lenne ellenére. Ráadásul nem is lenne ilyen felszínes "teccesz járunk?" kapcsolat.


De ha nem hallgatsz rám, akkor mondd meg anyukádnak egyszerűen. Menj oda hozzá, amikor nem ideges (mert olyankor nem lehet velük beszélni), és mondd, hogy tetszik egy fiú, te is tetszel neki, és elkezdtetek járni egymással, de csak beszélgettek, találkoztok, semmi felnőttes.

Vagy hívd át játszani (persze nem barbizni, de a nagyok is játszanak, az én barátomat akkor mutattam be anyukáméknak, amikor átjött pingpongozni, mondjuk akkor még nem jártunk, de anyáék is sejtették, hogy össze fogunk jönni, mert meséltem, hogy tetszik), filmezni, és akkor bemutathatod neki.


17/L

2016. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D de nem csak ,,tetszik''
2016. febr. 24. 17:14
 7/7 gamersrác válasza:

14 vagyok.

Nem volt még barátnőm, de túléltem.

2016. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!