Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki nem tetszik egy lánynak...

Aki nem tetszik egy lánynak sem és mindig otthon ül annak hogy lehet jobban elmerülni a sportjában?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és nem nagyon vannak Barcsa taim... Sőt nincsenek.

Suli után sehova nem szoktam menni és barátnőm sincs mert nem tetszem senkinek.


Nemsoká itt a jóidő és én nagyon szeretemet csinálni a sportomat ami egyben a hobbym is.

De szeretnék benne valahogy jobban "elmerülni"

Nézek motiváló videókat, tervezgetek, javítgatok, de mégjobban szeretném "átélni" hogy közben ne gondoljak az egyedüllétre?

Hogy érhetném ezt el?

Tudom furcsa kérdés, de hátha valaki érti.



(nem vagyok depis, ezt is tök vidáman írtam:)


2016. febr. 25. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha keresnél magadnak valami olyan közösséget, ahol ugyanolyan szeretettel fordulnak az adott sport felé, ráadásul szakértők is vannak ott, akik segítenek a továbbfejlődésben? Szerintem ez jó lehet, mert ezzel két legyet is ütsz egy csapásra: még jobban el tudsz merülni a sportodban, és új emberekkel ismerkedsz meg, akikkel már legalább van 1 közös témád: a sport:D
2016. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen az hogy nincs barátnőd, hogy kötődik ahhoz hogy sportolsz e vagy sem?
2016. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mert eddig mindig barátnőt szerettem volna, de mar feladtam. :)


Egyebkent a sportkozosseg jó otlet, de nem nagyon merek másokkal menni mert kicsit visszahúzódó vagyok.

2016. febr. 25. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Én is visszahúzódó vagyok, és eléggé félénk, nagyon nehezen veszem rá magam az új közösségekbe való belépésre, de hidd el, csak az első lépés a nehéz, odamenni bemutatkozni stb. Utána már könnyebb és olyan jó érzéssel megyek mindig haza, hogy: na igen, ezt is megcsináltam, legyőztem magam. Egyébként is, eddig sosem néztek rám csúnyán, mindig kedvesen fogadtak, és odajöttek hozzám beszélgetni. Nem egy barátságom született már így, szóval egy próbát mindenképp megér. Hajrá!:)
2016. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!