Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék hozzám hasonló,...

Hol tudnék hozzám hasonló, visszahúzódóbb emberekkel ismerkedni? Van valami erre szakosodó oldal?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, de ők pont az ellentettjeim ebből a szempontból, és néha jó lenne olyan emberek társasága, akik hasonlóbbak hozzám.

2016. febr. 28. 21:08
 1/8 BlackRose555 válasza:
Én is hasonló cipőbe járok sajna. Nekem sincs sok olyan ismerősöm aki hozzám hasonló :-/ :-) én pl nem szeretem de facebook, ha van valami hobbid akkor azokon az oldalakon találhatsz megfelelő személyt a chaten. Járj el olyan helyekre ahol az érdeklődésednek megfelelő "dolgok" vannak :-) szabad kérdeznem hány éves vagy és fiu v lány? :-)
2016. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos most hirtelen nem tudok ilyen oldalt, de én is ilyen vagyok, ha gondolod beszélgethetünk, én is szívesen beszélnék valaki hozzám hasonlóval :)
2016. febr. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
22/F Gondolom ezzel most jócskán csökkentettem az esélyeimet :D
2016. febr. 29. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint mire? Én írtam, hogy szívesen beszélgetnék, persze csak barátkozás céljából, ott meg nem számít ki milyen nemű :)
2016. febr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, ha gondolod beszélgethetünk.

14/L és előre leszögezném, hogy nem a tucatlányok közé tartozom :D

2016. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is kicsit visszahúzódó lány vagyok és szívesen barátkoznék hozzám hasonló emberekkel. Írj nyugodtan, :)

23/L

2016. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha még aktuális én is szívesen beszélgetnék hozzám hasonlókkal. ^^

Amúgy én lassan 3-4 éve keresek ilyen oldalakat.. Először azt gondoltam hogy online játékoknál találhatok ilyen embereket,vagy csak szimplán olyanokat akikkel barátkozhatok. Annyi embert megismertem, de egyre jobban visszahúzódtam. Még aki azt állította magáról hogy ő is hozzám hasonló, még ő is tudott meglepetéseket okozni. Eléggé nehéz.. Írj nyugodtan, hátha rokonlelkek vagyunk. :D

2016. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy cipoben jarok :) aki akkar irhat szivesen beszelgetek :)
2016. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!