Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet rossza kategoria, de:...

Lehet rossza kategoria, de: Velem van a baj?

Figyelt kérdés

17 éves, szűz lány vagyok. Sosem volt meg barátom, alig vannak barátaim. Szerintetek ha meg nem volt pasim ezidáig, akkor normális ha ugy gondolom hogy en vagyok a hibás? Velem van a baj?

Jo tanulo, okos, művelt es arcra szép vagyok. Kekes-zöld a szemem es világos barna a hajam, világos a borom. Öltözködés nem eleg egyhangú vagyok, nem vagyunk gazdagok. Hétköznapra minimálisan vagy egyáltalán nem sminkelek, hétvégén pedig egyáltalán nem. Igaz egy kicsit duci vagyok (170/80) de az a pajzsmirigy betegségem miatt van amit par hónapja fedeztek fel, pontosan a hízás okán. Ezen dolgozom, nagyon keményen dolgozom azon hogy szép és csinos legyek, viszont sosem leszek az a milliómosnak latszo kis plazacica.

Fiúk, ti mit néztek meg először egy lányom, szerintetek gaz vagyok vagy miert nem jött meg velem ossze senki sem?



2016. febr. 29. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden lánynak ilyennek kellen lennie

És nem nem veled van a baj

2016. febr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, semmiről nem vagy lekésve,nincs veled semmi baj.:)
2016. febr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik duci barátnőm 21 körül vesztette el. Amúgy ne aggódjál már, majd lesz neked is valakid.
2016. febr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz, és nem is fura ha 17 évesen még nem volt barátod, az osztálytársaim nagy részének sem volt még.

17/l

2016. febr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Semmi gond nincs veled. Sőt, inkább nagyon is becsülendő, hogy nem követed a mai "divatot" hanem normálisan viselkedsz és nem veszted el a szüzességed valami jött-ment emberrel. Ne szégyenkezz emiatt mert ez inkább előny mint hátrány. Az pedig, hogy még nem volt barátod nem jelent semmit, hidd el eljön annak az ideje is. Csupán meg kell találnod a megfelelő partnert számodra akivel összhangban vagytok.


19/F

2016. febr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

A viselkedésed, emberi habitusod szerintem nagyon jó. A 80 kg-ból le kéne adni kb. 15-öt. Ha meg tudják gyógyítani a pajzsmirigyproblémádat, remélhetőleg ez is meg fog oldódni.

Egyrészt utána a fiúknál is jobb esélyed lesz, másrészt nem vagy semmiről lekésve. Könnyen lehet, hogy pont egy hasonlóan visszahúzódó, de emberileg értékes fiúval jössz majd össze.

2016. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Utolso: teljes mértékben szereztem amit írtál, köszönöm. :)
2016. márc. 1. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!