Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ragadós havernő, hosszú távon...

Ragadós havernő, hosszú távon hogy koptassam le?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akit egy tanfolyamon ismertem meg. (Mindketten lányok vagyunk) Hamar elkezdtünk úgymond barátkozni, egymás mellett ültünk, mindketten újak voltunk a városban stb. Szóval jó volt valakivel kijárkálni egyszer-egyszer, meg pár árnyalatnyi egyezés van az ízlésünkben, szóval jól kijöttünk. Na már most, a tanfolyam befejeztével kicsit megszakadt a kapcsolat, őszintén már nem emlékszem ki vette fel újra (több mint 2 éve volt), és a problémám, hogy a csaj már jó ideje minden egyes héten találkozni akar velem! Én tök jól ellennék ha kb. csak másfél havonta látnám. Őszintén megmondom, untat is. Meg a pasiügyei is idegesítőek:( Ami persze az ő dolga, de a talin mindig felhozza témának. Mindig úgy szoktam csinálni, hogy kimentem magam a találkozásos hét utáni héten, arra hivatkozom, hogy sok dolgom van. Erre következő héten vagy annak a hétnek a végén megint jön az üzenet tőle, hogy a napokban tudunk-e találkozni :S Mit tegyek??? Veletek történt már ilyen?

2016. márc. 1. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy megmondod neki, hogy annyira el vagy havazva, hogy nincs mostanában időd találkozni, vagy folyamatosan lemondod a találkozókat, és egyszer csak kapcsol. De őszintén meg is mondhatod neki, hogy kedveled, de most neked nem aktuális szorosabb baráti kapcsolat kialakítása.
2016. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszinteséggel? Vagy az manapság már nem menő?
2016. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és mondjam a szemébe, hogy 'Untatsz'? Úgy bírom, hogy mindenkinek oly nagy a bátorsága, de élőben azért te sem mondanál ilyet senkinek.
2016. márc. 1. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a célod, hogy végleg lekoptasd nem? Ha a szemébe mondod, hogy "untatsz" garantáltan egy életre nem látod többé ;)
2016. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nőknél másképp megy??

"Ja, és mondjam a szemébe, hogy 'Untatsz'? Úgy bírom, hogy mindenkinek oly nagy a bátorsága, de élőben azért te sem mondanál ilyet senkinek."

Simán megmondom a barátaimnak, ha éppen érdektelen amiről beszélnek. Mert ettől van értelme a kapcsolatnak: nem őszinte senkikből sokkal többet is gyűjthetnék magam köré. Ők viszont maradnak - és én is.

2016. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kommunikálj vele.
2016. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!