Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változhatnék?

Hogyan változhatnék?

Figyelt kérdés
Kiskoromban mèg tök nyitott termèszet voltam,de aztán volt egy nagyon rossz osztályom, és olyan kis csendes visszahùzódó lettem, amj mostanában nagyon zavar. Már jò ideje pròbálok nyitni sok ember felé,de nem alakulnak ki olyan jo uj erős barátságok, mint amit ezáltal szeretnèk. Egy ideig igyekeztem "hagosabb"lenni, mert akkor biztosan jobba szeretnènek, de nekem az úgy nem igazan megy minden társaságban, nagyon szomorú vagyok, hogy nem vagyok ilyen, de kiskoromban viszont olyan voltam, szerintem csak a rossz tapasztalatok miatt lehet ez es valahogyan boztos fel lehetne oldani. Màr voltam párszor pszichológusnál is, de nem nagyon segít sajnos. Szeretnek azèrt az osztálytársaim, de nem mindenki előtt tudok úgy kibontakozni. Es azert toluk kapok megjegyzeseket neha hogy na ordítsdcle afejèt, meg ilyenek, amiket viccbol mondanak, de nekem nagyon faj, mert rossz erzes h en csak nagyon ritkan tudok olyan felszabadult lenni mint amilyen a tobbseg.

2016. márc. 3. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Analizálnod kell magad, tényeket átgondolva megmondani mi lenne legjobb viselkedési forma s mikor negatívokat érzel, átgondolni, miért nincs okod érezni, ezzel felül írva rossz hozzáállás miatti rossz dolgok kezelése miatti negatív érzések oktalan generálását magadnak, tudatalattid által. ergo tudatalattidat.

Ehhez csak gondolkodás kell. Változni akarj, neveld magad. Akard s gyakorolj.

Pszichológusok nagyjának csak papírja van, nem hasznos tudása. Ilyen esetek egyébként is nehezek. De folyamatos beszélgetéssel könnyen kikezelhető, ha te is akarod, s teszel érte nem csak végighallgatsz, ha kérnél tőlem segítséget.

Ők sem nagyon adják magukat, csak hatalmi játékokat vívnak. Csak ilyenek alázgatnak akármilyen szinten is 100% viccen kívül ok nélkül.

Jó ismeretségekhez vagy akár barátságokhoz hozzád passzoló személyiséggel rendelkező emberek kellenek.

Ha maszkot kell viselni, sosem lehet bármiféle komolyabb kapcsolatot kialakítani.

2016. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!