Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem értem az eladókat, mint...

Nem értem az eladókat, mint élelmiszer bolt, mint gyógyszertár, Kínai üzlet stb stb? miért néznek semmibe és miért lekezelőek velem? Lent írok többet

Figyelt kérdés

Nem járok szakadt koszos ruhákban teljesen átlagos 30 éves nő vagyok ,különleges ruha darabokkal nem hívom magamra a figyelmet , általában össze van kötve a félhosszú hajam ,kis szempillaspirál szájfény ,izzadásgátlót is használok :) sőt parfümöt is :)))

Következő a történet Burger Kingben 1 kis kényes vörös hajú csaj volt a kiszolgáló pultnál ,majd megszakadt az előző vevőt hogy kiszolgálja futkosott izgatott volt stb ,mikor én következtem rám nézett méregetett és elsétált ,tehát nem szolgált ki ,,,az asztalnál fiatal fiúk szóltak neki még én ott várakoztam hogy gyere már léci ide ,hanyat homlok sietett hozzájuk ,mikor vissza ért rám nézett újra és hátra ment ahol sütik a kaját, 1 fiú jött ki hátulról kiszolgálni,,,,

Az lenne a kérdésem miért ér az a nő többet aki nyávogva ,haját dobálva nagyra tartja magát ,nem lépne a földre ha nem lenne muszáj ,úgy tartja a karján a táskát mint 1 díva :D , tehát mint aki tök normálisan bemegy 1 boltba nem játssza az agyát ,nyersen tömören persze illedelmesen,,,,, kérek 1 menüt ,,,,

Nem értem ezt a dolgot rá 20 percre bementem 1 drogériában a pénztárnál előttem vásárolt a hölgy 300 ft értékben ...magas kifinomult nagy brifkoval műkörmökkel ...a pénztáros mosolygót rá ,megkérdezte tőle van e kuponja ..köszönjük a vásárlást ,,,jöttem én előre köszöntem .....nem köszönt ....durcásan lehúzta a termékeket több ezerért vásároltam pedig ,,,ami még pláne hogy illedelmesen szintén kifele menet köszöntem viszontlátásra ...és semmi ...

Haza értem megkérdeztem a férjemet van valami rajtam vagy szerinted ennyire gusztustalan vagyok ???

Erre ő mondja ,,,nem drágám van 1 olyan kisugárzásod amit más nők emberek akkor tudnak elérni ha több ezret költenek fodrászra smink,ruhák,,,ezért irigyek rád van 1 olyan egyszerűséged kisugárzásod ami páratlan ....hát szerintem ő elfogult velem ....nem tudom de kezd idegesíteni ez a dolog ,örülök hogy nem sodródtam az árral és nincs tetovált nevetséges szemöldököm nem utánozom a többi csajszit ,,,,,,persze vannak emberséges alkalmazottak de sajnos egyre ritkább


2016. márc. 4. 19:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
...és meg is válaszoltad saját kérdésedet, az egész világon mindenki irigy rád a páratlan szepséged, kifinomultságod, miegyebed miatt. Taps-taps.
2016. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Unszimpatikus a kisugárzásod, de hogy miért azt mi nem tudjuk megmondani.
2016. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak a férjem mondta :) de gyengébbek kedvéért leírom újra ...elfogult irányomban ..taps taps neked is ülj le 1 es :D én átlagosnak írtam magam ;)

Második lehet igazad van :) pedig aki rendi velem én is nagyon kedves vagyok az illetővel :)

2016. márc. 4. 21:17
 4/27 A kérdező kommentje:
egyébként volt anno a Xéna cimű film ,,arra hasonlítok állitólag ,kicsit Horvát Évás beütésem is van :)
2016. márc. 4. 21:19
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj már a kérdésedben , mit keres ott a gyógyszertár? Vagy te azokat az embereket akik szemben állnak veled a patikában eladónak nézed???? Te úgy mész be a gyógyszertárba mint ha kenyeret vagy tejet vennél?

Ott Gyógyszerészek és szakasszisztensek dolgoznak. Remélem a gyógyszerészt nem eladónak gondolod , öt kemény évet húzott le az egyetemen. Dr. van a neve előtt.

A szövegedből ítélve a tied előtt biztos nincs.

Amúgy meg ne csodálkozz ha így viselkednek veled az emberek , járj a földön , ne képzelj magadról többet mint ami benned van , és akkor nem lesz problémád.

2016. márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Én a földön járok ember ! de te látom valami okos tojásnak érzed magad és reggel 8 órakor ha itt lógsz és az én kérdésem lesed nem lehetsz 1 nagy szám,rajtam töltöd talán ki hogy nem kaptál az éjszaka ? :D

Általánoságban írtam gyökér !!! én a földön járok mindenkit segítek te szoktál adakozni?? én 3 helyre is utalok !!! és nem vagyok elszállva mint egyesek :)

vagy talán valamelyik részben magadra ismertél ....

0 évestől a 100 évesig mindenkivel megértem magam ,és milliomos hajléktalan között nem teszek különbséget ha normális akkor én is az vagyok .....

Nekem azokkal van bajom akik nem ismernek és külső szimpátia alapján ítélkeznek .....Te sem lehetsz egy agyon iskolázott teremtmény ahogy látom :D

Ne idegeskedj mert árt a szépségnek :D

2016. márc. 5. 08:18
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozom veled. Nincs kivel. :)
2016. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nnnna. Kedves kérdező. HAgyd figyelmen kívül a rosszindulatú emberkéket itt is. Én abszolút értelek téged. Arról te nem tehetsz, hogy ilyen a kisugárzásod és mások irigyek. Én ugyanígy vagyok, csak én megpróbálom azt csinálni, hogy még szerényebb vagyok, igyekszem ponttá zsugorodni, mindenki alá menni, nehogy nagyképűnek tűnjek, de ez sem jó, mert akkor meg azért nem bírnak, hogy behódoló vagyok és nincs nagy szám. Mindegy. A szépség nem előny. Mikor értik már meg az emberek? És azért bunkóskodnak veled, velünk, mert alapból nem vagyunk rondák, mert azt hiszik, hogy nekünk ettől milyen jó. Dehogy is, mivel mindenki így gondoljja, mindenki bunkó szinte velünk. Tudom. A munkahelyeimen ezért nem tudok soha beilleszkedni, már megmondták többször, hogy frusztráló mellettem lenniük, mert szarul érzik magukat, meg rondának. Na kössz. Meg direkt kiszúrnak velem, felnyomnak, kiközösítenek, mert nekem amúgy olyan nagyon jó lehet. Nagymamám mondta egyszer, hogy kisleányom, te olyan szép vagy, neked nagyon nehéz lesz a többi nővel. És igaza van. Mindenhol úgy néznek rám, mint akit le akarnak hányni, nem hallgatnak meg, kiközösítenek. Nekem is a párom bíztat, hogy kicsim itt vagyok én vagyok a barátod. Ne törődj velük, ne húzd össze magad kicsire, te ilyen vagy. Tudom miről beszélsz. Ezen sajnos nem tudunk változtatni, mindig lesz, akit zavarni fogunk. ÍÍÉn annyit teszek, hogy maradok továbbra is mindenkivel aranyos és kedves. De sokan jöttek már azzal, hogy nem is vagy nagyképű, tökre másnak gondoltalak.... Hát kössz. Ugyhogy nemcsak a nagyon csúnyáknak nehéz, hanem a nagyon szépeknek is. Mégha az a szépség természetes és nem kell hozzá műszemöldököt csináltatni. Mi meg erről nem tehetünk és kész.
2016. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Úristen . Nektek aztán van egótok. Nagyon kíváncsi lennék , hogy hogy néztek ki.
2016. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
na aki azt írta hogy nincs kivel vitatkoznia annak csak szólok hiába ír többször ide ...ott alul ki mutatja hogy a válaszadó 70% ban ir hasznos válaszokat tehát tudom hogy mind te vagy ,,,de így van ahogy írod nincs kivel vitatkozni :) nincs annyi szókincsed hogy velem szembe szállj ...gyáva nyúl húzd be jól a füled farkad :p :D
2016. márc. 5. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!