Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs kivel el menjek bulizni,...

Anonymous:)) kérdése:

Nincs kivel el menjek bulizni, szórakozni stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs akivel ki menjek bulizni, 16 éves vagyok és nem arról van szó, hogy nem akarok hanem arról, hogy nincs kivel. Hogy ha hívok valakit nem tudom miért de le ráznak és ülhetek itthon a gép elött már unom.. :/

2016. márc. 5. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
menj el egyedul bulizni, majd ott osszeismerkedsz emberekkel.
2016. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Én mennék veled.

17/F

2016. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz de nem hiszem egy helyen laknánk :D
2016. márc. 5. 20:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem merek egyedűl elmenni.. Az, hogy néz ki? :O
2016. márc. 5. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
egyedül könnyebb csajozni, mint az idióta haverokkal, bandába verődve...
2016. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
előbb felajánlotta egy srác, hogy elmenne veled, erre egyből lerázod, hogy biztos nem egy helyen laktok... így biztos nem fogsz egykönnyen haverokat találni....
2016. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Én is mentem már egyedül bulizni, nem olyan ijesztő, mint elsőre tűnik, csak rajtad áll, hogy a pultot fogod egyedül támasztani, vagy sikerül pár emberrel beszélgetni :D

Egyébként barátkozz össze olyannal a suliban, akiről tudod, hogy sokat jár, és akkor mehetsz vele.

2016. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, ja csak eléggé félelmetes bele gondolni, hogy te el mész egyedűl és mindenki ott van bandába verődve :)!
2016. márc. 11. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
szia, azóta már végül mentél egyedül buliba? mert én is kb ilyen helyzetben vagyok, és ha már esetleg voltál azóta, akkor lécci le tudod írni hogy milyen volt?:D
2016. márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!