Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet külsőre megkülönböz...

Hogy lehet külsőre megkülönböztetni az átlag dél-alföldi embert mondjuk albánoktól szerbektől bolgároktól románoktól?

Figyelt kérdés
NAgyon sötét a pigmentációjuk (haj szem bőrszín), és furcsa az antropológiai kinézetük is. Ebben persze nagyon komoly szerepet játszhatott a Mohács utáni migrációs korszak is.

2016. márc. 10. 09:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
szóval, ha van egy NY-európai ismerősöm mit mondjak neki róluk?
2016. márc. 10. 09:30
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy épelméjű. Ilyen hülyeségeket összehordani...
2016. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Biztos fáj neked az igazság, de nem válaszoltál a kérdésre.
2016. márc. 10. 09:32
 4/14 A kérdező kommentje:
De az is előfordult, mikor egyes egyes dél-alföldi régiókban jártam, hogy nehéz köztük és a romák között első ránézésre külsőre különbséget tenni.
2016. márc. 10. 09:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Figyi,a dél-alföldi magyarokat nem úgy kell ám elképzelni,hogy úgy néznek ki,mint a 30 éves filmekben,ahol földművesek,ezért jól le vannak barnulva...
2016. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék, ha küldenék neked 4 mondjuk bpi lányról képet,meg egyet magamról,meg tudnád-e mondani,melyik vagyok én
2016. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
NEm a filmekről beszélek, hanem az utcákon látható emberekről, és nem lebarnulásról. Mert akinek fekete haja van és szeme, annak nem lehet fehér bőre sem, ez jól ismert antropológiai tény.
2016. márc. 10. 09:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok veled leállni veszekedni,úgyse lenne értelme, de annyit azért hozzátennék,hogy a délvidéken is 95%ban a romáknak van fekete hajuk meg szemük,de képzeld, a fővárosi romáknál is így van ez,meg még azoknál is,akik Németországban meg Angliában,az USAban élnek. Nem tudom,kinek akarsz magyarázkodni és miért, de ez rasszista beütésű.
2016. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem a romákról beszélek, hanem a dél-alföldiekről. Miért néznek ki olyan balkáni módon? Sötét pigmentáció...
2016. márc. 10. 10:20
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja, csak még leírnám,hogy néz ki a családom, kezdjük

apám, magyar, világosbarna haj,zöld szem, nővére világosbarna haj kék szem,

anyám szerb, világosbarna haj, barna szem, neki nincs testvére

anyám unokatesója barna haj,barna szem, gyerekei barna szeműek, az egyik barna hajú, a másik szőke

nővéremmel mindketten barna szeműek vagyunk világosbarna hajjal, tesóm kicsit inkább szőkés

mindketten,sőt a 2 unokatesónk is szőke hajjal születtünk, kb 6-8 évesen barnult be a hajunk, ja és a rokoni körünkben,amit most úgy 30-40 före saccolok senki sem fekete hajú

egyedül az én párom fekete hajú,de nem is magyarországon ismertem meg,hanem Nyugateurópában

2016. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!