Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez mi ez a videó?

Ez mi ez a videó?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=EH5gzo7hKLs


Ez a videó engem sokkolt. Úgy értem, az emberekben nincs egy olyan, hogy szegény hagy igya meg a teáját vagy valami? Pofátlanok vagyunk az biztos. De most már értem, hogy miért nem mennek normál közösségbe a sztárok. Mondjuk akkor hova járnak? elszigetelve élnek?



2016. márc. 15. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tudja hogy népszerű, tudja, hogy ez mivel jár
2016. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a videó is csak egy szaros fejhallgató reklám.
2016. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MZ.per.X ***** válasza:
89%

Hát ha téged ez sokkolt, akkor elég gyenge idegrendszered lehet :D


"az emberekben nincs egy olyan, hogy szegény hagy igya meg a teáját vagy valami?"

Persze, egy sztár szemszögéből biztos zavaró hogy sorban állnak nála a rajongók, de fordított esetben is meg lehet érteni az embereket. Most gondolj bele, lehet hogy életedben először és utoljára láttál egy sztárt, és ez az egy lehetőséged lesz odamenni hozzá.


Na meg, a "sztár" életmód erről szól, attól vagy népszerű, hogy vannak akik azzá tesznek, valamilyen szinten ki kell szolgálni őket.

2016. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj meg ne sajnáljuk szegény munkásembert. :D Inkább lennék milliomos és viselném el ezt, bár azt hiszem most az emberek 99%-a nevében beszélhetek.
2016. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Messze nem vagyok annyira híres mint egy zenész, vagy mint egy focista. Viszont egy olyan nonprofitnak vagyok a főnöke ami adományokat oszt. A városomban ismernek (megyeszékhely), hát nekem sem volna egyszerű végigmenni valami forgalmas helyen, csak hozzám kunyerálni jönnének oda. Ezt kell beszorozni mondjuk egymillióval, szerintem Ronaldo kb. annyival ismertebb nálam, az maga a pokol lehet. Meg ha mondjuk én elmegyek Pestre vagy Veszprémbe rólam senki nem tud semmit, na szegénykém ő nem tud elszökni sehová. Gondolom a legtöbb zenész ezért drogozik, vagy vesz egy szigetet, vagy becsüli meg a gyermekkori barátait. Csak az örült akar híres lenni, én személy szerint inkább volnék nagyon gazdag akit senki nem ismer és mindenkinek azt mondanám nincs pénzem. :D
2016. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el, mi az Isten sokkolt egy fülhallgató reklámon?!

Megrendezett jelenet volt, stábbal, amelyik az egészet több nézőpontból is rögzítette.

Egy sztár életéhez ez is hozzátartozik, de ha meg akar inni egyedül egy teát, akkor biztos megtalálja a módját annak is.

Egyébként kifejezetten szimpi volt.

2016. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, ő ezt élvezi :)) ha valóban nyugodtan akarna teát szürcsölgetni, akkor csettint egyet az egyik emberének, az lemegy vesz neki teát és felviszi a luxusvillájába, vagy ahol teát szokott szürcsölgetni.
2016. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak int egyet valamelyik emberének akik kezelik a pénzét és lehet egy saját teázója is ahova csak azt enged be akit akar. Ne sajnáljuk már a sztárokat, a megkeresett eurómilliókért bármelyikünk bevállalna ennyi kellemetlenséget.
2016. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor ők kvázi elszigetelve élnek? Egyébiránt köszi a válaszokat, némelyeken nagyon jót nevettem, jók voltak.
2016. márc. 16. 00:05
 10/10 anonim válasza:

szentem cristiano ronaldo egy nagy

*******

2016. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!