Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnak sokan teljesen...

Hogy tudnak sokan teljesen lényegtelen dolgokról beszélni?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen nem megy. Ilyen felesleges dolgok hogyan jutnak az emberek eszébe?

2016. márc. 19. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy neked lényegtelen, lehet nekik az fontos.

Például, mi el tudunk félnapokat beszélgetni, vitatkozni a horgászatról, módszerekről. A ki utál horgászni, az ugye ezt teljesen értelmetlen dolognak tartja.

2016. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te nem a teljesen lényegtelen dolgokról beszélsz, az csak neked az, olyan típus vagy mint én szerintem, nem szeretsz fecsegni, soha nem kezdek beszélgetésbe olyan emberrel, aki nem érdekel és nem kérdezem meg mi újság, csak ha komolyan is gondolom, ez sokak szerint udvariatlanság...

Ez sokak szerint azt jelenti csendes vagy.

Ez a film részlet jut eszembe...

https://www.youtube.com/watch?v=bO5zDht8ndk

1:20-tól

2016. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tudom, hogy nem szeretsz felesleges dolgokról beszélni, de megkérlek, magyarázd el, mi ennek a kérdésnek a lényege


(Ez durván ironikus)

2016. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően olyan a világ, hogy folyamatosan valamilyen inger éri az embert, ehhez van szokva. Az üres fecsegést is ehhez tudnám hasonlítani. Szerepe csak annyi, mint amikor takarítás közben bekapcsolod a tv-t. Legyen valamilyen háttérzaj, mert a csönd nagyon furcsa és zavaró manapság, a legtöbb embernek. Ezért nincs is érdemi információ tartalma ezeknek a szövegeknek (mint pl a közhelyes "ma szép időnk van"), céljuk csupán a háttérzaj biztosítása.
2016. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!