Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit szoktatok csinálni...

Ti mit szoktatok csinálni szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
Én sokat gépezek, de ez nem jó, mert egészségtelen. Javasolnátok nekem dolgokat, amit szabadidőtökben csináltok és feldobja a napotokat?
2016. márc. 22. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Elintézem azokat a dolgokat, amikre munkanapon nincs időm vagy energiám :/ Bevásárló körút, ügyintézések, házimunka.Igaz, baromira nem dob fel!Szívesebben gépeznék, vagy olvasgatnék.
2016. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiii ***** válasza:
Alkotok, olvasok, filmet nézek, futok, főzök, sütök. Ha jó az idő, túrázok, kutyával sétálok.
2016. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
Meg csinálom itthon a dolgaim, elmegyek a kutyáimmal játszani, edzek, kertészkedek :D széppé varázsolok mindent a házam körül, hogy gyönyörködhessek benne. Jó érzés látni a munkám gyümölcsét. :)
2016. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én régebben szabadidő gyanánt Warhammer figurákat festettem. Bár annyira aprólékosan csináltam, hogy évekbe telt mire az Ultragárdista századomat megcsináltam (Éljen a Császár, halál az eretnekekre). De cserébe nagyon jó és részletes lett. Gimis éveim (akkor ugye "sok" szabadideje van az embernek :D ) szabadideje nagyrészt erre meg pc játékok játszására ment el. Játszani mostanság is szoktam, egyetem alatt is toltam (egyszer elvertem egy dél-koreait Starcraft 2-ben, aki ismeri a játék multis közösségét tudja miről beszélek :) )



Mostanság ha nem dolgozok olvasok, játszok, ha olyan van a bátyámmal toljuk, de most például régebben olvasott könyveket veszek elő újra, de olyan is szokott lenni hogy öltözködök, mert poén (lány vagyok nem magamutogató hiptszer kisfiú mielőtt vki félreértené) sok zenét hallgatok, de úgy hogy semmi mást nem csinálok közbe, csak a zenére koncentrálok. Ilyeneket hogy filmet nézek, ilyenek nem sorolom ide, mert filmet mindenki néz. De olyat is szoktam csinálni, pl ha szabin vagyok és nincs kedvem semmihez, hogy simán csak fetrengek az ágyamban. Lehet ez hülyén hangzik, de nálam használ :D


Fess te is Warhammer figurákat. Garantálom hogy elviszi minden szabadidőd, sőt még fejlődik tőle a kézügyességed is.

2016. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piriiiii ***** válasza:
Négyes, mintha zenét nem hallgatna mindenki. :D
2016. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amihez épp kedvem van. Konzolon játszok, zenét és videókat szerkesztek, rajzolok, netezek. Ja és nyelveket is tanulok.
2016. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Feldobja a napomat : kertészkedek, olvasok, horgászok, kirándulok, lecsót főzök és eszek, este fingok a habfürdőben.
2016. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kimegyek a városba fotózni, közben zenét hallgatok :D
2016. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amit tanulok az egyben a hobbim is. Szóval a tanulás eléggé átlóg a szabadidőbe és fordítva: Rajz, festés, grafika, képregények:D Eljárok workshopokra, kiállításokra is.

Egyébként sok filmet és sorozatot nézek (sci-fi, horror, misztikus témák a kedvenceim). Moziba sokszor megfordulok. Olvasok. Videojáték. Tesómmal dumálgatok vagy elugrunk valamerre. Havercsajjal beülünk valahova, iszogatás vagy egyebek.

Nagyjából ennyi. Jaa és sokszor csak fekszek a kanapén és összeesküvés elméleteket olvasok tableten vagy csak simán punnyadok.

2016. márc. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!