Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20éves fiú vagyok, a barátnőm...

20éves fiú vagyok, a barátnőm 18éves. Nem rég elmentem vele és a haverjaival szórakozni egyet de egyszerűen szinte végig kussban voltam mert nem volt semmi témám, ez nagyon gáz most ezzel mit tudnék kezdeni szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha idegen társaságban vagy, akkor érthető a dolog, mert nem mindenki tud feloldódni és úgy viselkedni vadidegen emberekkel, mintha országos haverok lennének. Persze nem tudom, hogy erről van-e szó, csak valamiért úgy gondolom, hogy a barátnőd haverjai ismeretlenek voltak számodra.


Amúgy meg az a lényeg, hogy a barátnőd mit szól ehhez, ha nem zavarja, akkor téged se érdekeljen. De ha ez miatt a barátnőd rád se bagózik társaságban, és másokkal foglalkozik, te meg ott kuksolsz egyedül a sarokban, ott már gondolkodj el, hogy kell-e ez a csaj neked.

2016. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez volt az első ilyen alkalom hogy a barátaival voltál? Illetve hány évesek voltak lényegében?
2016. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Foglalkozott velem persze azzal nem volt gond.A legtöbben 17,18 évesek voltak, és most találkoztam velük először.
2016. márc. 28. 19:56
 4/4 anonim válasza:

van ilyen :)


majd legközelebb jobban megy, ne keseredj el. Próbálkozz legközelebb megpróbálni úgy társalgásba keveredni valakivel a barátnőd nélkül. Segíteni fogja a helyzetet, hogy nem hallja :)

2016. márc. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!