Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetne jobb a társasági...

Hogy lehetne jobb a társasági életem?

Figyelt kérdés

A mostani osztályomban hogyan javíthatnék a helyzetemen?

Még 5.-ben minden jól alakult. De a következő évben minden megváltozott. Nagyon sokszor maradtam egyedül, kirekesztettek és már gondolkodtam a halálon. 7.-ben első félévben azt hittem, hogy majd most végre jó lesz minden és végre boldog leszek. Második félévben minden rosszra fordult. Úgy érzem kirekesztenek.Valamikor köszönök valakinek és nem köszön vissza vagy elfordul és röhög. Egy lány az osztályomban olyanokat mond, hogy engem mindenki utál és ne abba a középsuliba mennyek ahova ő. Facebookon is az egész osztály az ismerőse csak engem nem jelölt vissza.De közben mégis sokan barátkoznak vele és szeretik. Mi baja lehet velem? Hogyan javíthatnék a helyzeten?

Középsuliban a barátkozás:

Tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan barátkozhatnék a középsuliban? Szeretnék egy összetartó társaságba bekerülni.

Eléggé hamar kezdek el miatta aggódni az igaz, de a mostani osztályomban nem nagyon van ilyen közösség és nem szeretnem a középsulis éveimet egyedül leélni bulik, barátok és hülyülés nélkül. Nem szeretném ha az lenne a helyzet mint a mostani osztályomban.Néhány embert ismerek a városból akik velem egykorúak és nem nagyon szeretnék velük egy osztályba kerülni.


Előre is köszi a válaszokat! :) 13/L



2016. márc. 31. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is: Mi a problémád fő forrása? Ez a lány kezdte az egészet vagy korábbra is visszanyúlik a dolog?

Igazából lehet rossznak fog hangzani, de ha "olyan" emberekről van szó, nem fogsz tudni változtatni. Lehet, hogy te egy összetartó és kellemes közösség tagja szeretnél lenni, de lehetséges, hogy ők ezt nem tudják megadni neked, így értsd, szóval egyáltalán nem az olyan fajtába tartoznak amivel érdemes barátkozni.


Középsuliban ismerkedj, a kérdésedből az jött le nekem, hogy igazából a problémát ez a lány okozta és az hogy kibeszélt. Valami oka biztos volt ennek, túlzottan szókimondó vagy vagy csak csendesebb típus, esetleg keresztbetettél valahogyan neki vagy csak nem vagy az a fajta aki könnyen befolyásolható.

Ne feledd, a munkahelyeden és az iskolában SEM te választod azt, hogy kikkel leszel együtt. Lehetnek akármilyen sz*rok, alkalmazkodnod kell, ez az élet rendje.

Nem biztos, hogy mással van a baj. Először is azt kéne megtalálnunk, mi volt a sebezhető benned, ami miatt sikerült megutáltatnia téged az osztállyal (introvertáltabb vagy és társai) és ezen változtatni, hogy ne adhass okot legközelebb, ha ugyanilyenekkel kerülnél össze. De mint mondtam, nem te választod meg, hogy milyen társaság vesz körül, szóval még ezen tippekkel sem biztos, hogy érsz valamit ha megint kikapsz egy olyan osztályt mint a jelenlegi. Sok sikert, próbáld túlélni.

2016. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!