Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem illetlenség...

Csak szerintem illetlenség eddig maradni?

Figyelt kérdés

A szüleimhez minden másnap vendégek, barátok jönnek. Minimum 6-7 órakor érkeznek meg, hogy 9-10 óráig maradnak, amikor már fürdenék, aludnék, vacsoráznék. Engem nagy zavar, mert kicsi a ház, és nem 5 emberrel szeretnék a fürdőbe menni.

Itthon meg én vagyok a barátságtalan, aki "nem tűri a vendégeket". Jogos a felháborodásom?



2016. ápr. 1. 21:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Esti órákra gondoltam, természetesen.
2016. ápr. 1. 21:14
 2/9 A kérdező kommentje:

nagyon zavar*

elnézést

2016. ápr. 1. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ha 7kor érkeznek és 9kor már mennek is akkor azért az annyira nem hosszú idő...

szerintem lehet mondani a vendégeknek is, hogy ne haragudjanak, ne vegyék rossz néven, de így estére nagyon elfáradsz és ne vegyék zokon ha már inkább alszol, meg tusolsz.

szülőkkel meg alkudozni, hogy legalább ne minden másnap, hanem csak 4 naponta jöjjenek vendégek. válasszanak más helyet is néha a baráti összejövetelekre.

2016. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jogos a felháborodásod. Kiraknám őket mint macskát szarni. De persze vannak emberek akik ezt szeretik. Szeretik a zsongást. Természet kérdése. De én nem bírnám az tuti.
2016. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy te már 9-10kor alszol, felnőttek azért nem nagyon. Nem is hozzád jönnek, hanem a szüleidhez, ha más dolgod van elmész és csinálod. Nem hiszem, hogy annyira zavarnák a fürdésed vagy az alvásod, legyél kicsit toleránsabb :) De ha tényleg ennyire zavar, akkor beszélj a szüleiddel.
2016. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ordít velem anyám, hogy hogy lehetek ennyire antiszociális.. Hihetetlen egyszerűen. Szerintem pofátlanság, azt mondja az ő háza, az jön ide, aki akar. Mondom addig oké, de itt élek én is..
2016. ápr. 1. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Engem tuti zavart volna. Most is zavarna, csak mivel külön élek, nincs itt olyan, akit nem én hívtam meg, tehát nem mennék el közben fürödni.


De megértelek. Mondjuk mi panelban laktunk, ott elég izgalmas a dolog, mert vagy beviszel mindent a fürdőbe és felöltözöl - ami nekem máig nem megy, mert baromi kicsi a hely, és 20 dolgot leverek, mire felöltözök - vagy egy törcsiben suhansz végig a lakáson, de nálunk mindig be lehetett látni a fürdőbe valamilyen szögből.


Meg aztán az is ott van, hogy volt-e gyerekszobájuk, velem megtörtént, hogy vaksi rokon rám nyitott a fürdőben, miközben vetkőztem. Otthon a barlangban nem szokta meg a kopogást.

2016. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már, hogy a pasas csak úgy benyitott a szobámba. Nálam ez egyszerűen nem fér bele. És nem értem, miért én vagyok hibás.
2016. ápr. 1. 21:28
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Tök mindegy, hogy nem alszik mindenki 10-kor, de azért a vacsora 7-8 körül megesik minden családban, szerintem is illetlenség vacsora után maradni.
2016. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!