Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan rázzam le?

Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki osztálytársam ismerőse, és rám írt facebookon, viszont én nem ismerem és még nem is láttam és állandóan beszélgetni szeretne, nyilván nem csak barátkozni akar, de ráadásúl 3 évvel idősebb nálam, és én nem igazán akarok tőle semmit. Hogyan mondjam meg neki ezt kedvesen?
2016. ápr. 2. 12:11
 1/4 Roland G. ***** válasza:
100%

1.Vagy ne írj vissza és előbb-utóbb leesik neki.

2.Vagy mond meg neki,hogy:Szia!Ne haragudj,de nem ismerkedem bocsi.További szép napot!


Nem kel túlbonyolítani.

2016. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül!Semmi esetre ne "kedvesen" bánj vele, mert félreérti, s feldühíti, ha egyszer elküldöd melegebb tájra.Ha nem reagálsz a megkereséseire, akkor szerencsés esetben ért belőle, ha meg nem, akkor még inkább ne törődj vele!
2016. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az előbb megírtam neki, hogy nem akarok tőle semmit és hogy jobb lenne ha az ő korosztályából ismerkedne :D azóta még nem látta, nem tudom mit fog rá reagálni
2016. ápr. 2. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Letiltod és kész.
2016. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!